IX Niedz. Zwykła - 29.05.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś NAB. MAJOWE o godz. 17.30. Od środy Nab. do Najśw. Serca Jezusa.

2.      Dziś Bp. Michał JANOCHA udzieli Sakr. BIERZMOWANIA naszej Młodzieży.

3.      Do czwartku OKTAWA Bożego Ciała wraz z poświęceniem wianków, w piątek Ur. Serca Jezusowego, a w sobotę wspomnienie Niep. Serca Maryi.

4.      Bardzo dziękuję: Rodzinom P. Frączyk, Fabijańskich, Skalskich i Żabiżewskich oraz Siostrom od Aniołów, S. Orionistkom, S. Elżbietankom, Odnowie w Duchu Świętym, Młodzieży, Chórowi, Służbie liturgicznej, Bielankom i sypaczkom, dzieciom I Komunijnym i rocznicowym, J. Tracz, J. Call, W.Szot, Zb. Szot, B. Suska, Osobom, które przyniosły masępłatków kwiatów i wszystkim zaangażowanym w nasze święto z Jezusem. Warto obejrzeć uroczystość na stronie www.piaseczno4u.pl.

5.      Za tydzieńŚwięto Dziękczynienia i puszka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

6.      W tym tygodniu:I. CZWARTEK - modlitwa o powołania; I. PIĄTEK - spowiedź rano oraz odgodz. 15.00 iMsza św. o godz. 16.00, a także odwiedzamy CHORYCH; I. SOBOTA - Modlitwa różańcowa odgodz. 17.00 w starym k-le.

7.      Dziękuję za fantastyczny Koncert tydzień temu pełen radości i zabawy - filmik http://www.piaseczno4u.pl/kultura/

8.      Jutro kolejne NAB. przy RELIKWIACH  KRWI św. Jana Pawła II, w we wtorek św. Nawiedzenia N.M.P.

9.      Zapraszamy młodzież na LEDNICĘ- 4 czerwca. Wyjazd o 8.00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii najpóźniej do końca maja. Bardzo zachęcam !!! Jedzie nasz ksiądz.

10.    Wyjazd dzieci(nie tylko ministr., bielanki, schola, ODB) tradycyjnie w ostatnim tygodniu czerwca - śladami Chrztu Polski. Zostało zaledwie 5 miejsc.

11.    Dziś nasz Caritas kwestuje na pomoc dla naszych 8 rodz.wielodzietnych i2 młodych osób niepełnosprawnych.

12.    Za tydzień - TACA INWESTYCYJNA - prace nagłośnieniowe i przygotowania do remontu W-C w domu parafialnym oraz prace niwelacyjne przy starej plebani.

13.    Dom Rekolekcyjny:od piątku - Kurs Filip dla małżeństw (10-12.06); za 2 tyg. - Kurs Przedmałżeński, za 3 tyg. -Kurs Tobiasz i Sara (24-26.06).

W WAKACJE: 3 - 8. lipcaREK o RADOSCI w Duchu Świętym; 10 - 17 lipca - REO

KIOSK: TYGODNIKI:Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na lipiec, "Miłujcie się", książka S. Sęka - Gra o honor, oraz książki o CHRZCIE POLSKI i oryginalne wypalane w Zalesiu CHRZCIELNICE !!!.

Zapowiedzi: II. Adam Tomasz STELMASIAK - kaw. z par. tut. i Sylwia ZAWADZKA - panna z Garwolina