NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 10.01.2016

1. Dziś NIESZPORY o godz. 17.30.
  2. Z racji Jubileuszu 1050 CHRZTU POLSKI zapraszam już do włączenia się w roczny PROGRAM CHRZCIELNY  na cały Rok Jubileuszu (ETAPY: Wielki Post, Rocznica Chrztu - 14.04. i wprowadzenie Relikwii św. Wojciecha, Rekolekcje Wielkopostne, WIELKANOC, Zesłanie DUCHA ŚWIĘTEGO, nasze rekolekcje 6. tygodniowe  oraz inne zaproponowane kroki duchowe). Wspominając ten Jubileusz, włączmy się i my w budowanie wierności chrzcielnemu obdarowaniu.
  3. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE z dziećmi i rodzicami.
  4. Za tydzień SPOTKANIE WOLONTARIUSZY ŚDM po wieczornej Mszy św.
  5. Za tydzień o 10.00 Koncert KOLĘD naszego CHÓRU.
  6. W środę NAB. FATIMSKIE przy relikwiach Dzieci Fatimskich.
  7. W czwartek wieczorem Msza św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.
  8. Informuję, że 29.11. 2015 r. promowany był nasz nowy lektor Damian ZYGMUNT. Od tamtego czasu służy w parafii jako lektor.
  9. Dziękujemy dziecięcym aktorom pięknych JASEŁEK (Dorota Królak, s. Antonella, Fryderyk i Grażyna Babińscy, Arkadiusz Dukała i Chór Szkolny).
  10. Dziękuję fundatorom relikwiarzy wspomnianych ostatnio świętych i błogosławionych.
  11. Dom Rekolekcyjny: od piątku (15-17.I) - Kurs - POSŁANI (Pryscylla i Akwila) - dla małżeństw, a za 3 tyg. (29-31.01) - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.
  12. KANCELARIA w czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

KIOSK:

1. Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, OREMUS - na styczeń, Anioł, Tak Rodzinie, "Miłujcie się", książki o Maryi, KALENDARZE i CD Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać", oraz BIBLIA, książki ks. Jana z płytą CD i nowe książki. Polecam bullę Papieża o Roku Miłosierdzia!!! i Modlitewnik Rodzinny.
  2. Płyta z kolędami. Dochód na Fundusz ŚDM. To dar Krężelewskiego-juniora.

ks. K. Grzejszczyk

KOLĘDA:

PON (11.01) - 1) Tęczowa; 2) Leśnych Boginek.

WTOREK (12.01) - 1) Promienna;  2) Jasna.

ŚRODA (13.01) - 1) Świetlana; 2) Jałowcowa.

CZWARTEK (14.01) - 1) Leśna i Borowików  2) Modrzewiowa i Sosnowa.

PIĄTEK (15.01) - 1) Głowna, Głogowa i Cedrowa;  2) Kolejowa i Spacerowa.

SOBOTA (16.12) - 1) Koralowych Dębów (od pocz. do Pionierów) - od 10.00;  2) Koralowych Dębów (od Pionierów do końca) - od 10.00.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PON (18.01) - 1) Szeroka i Sarenki ; 2) Widna i Lisie Jary.

WTOREK (19.01) -  1) Jelenich Rogów; 2) Leśny Zaułek, Fiołków, Przeskok, Poprzeczna i Południowa.

ŚRODA(20.01)  - 1) Złocistych Łanów i Akacjowa; 2) Echa Leśne, Wrzosów i Szumiącej Jodły.

CZWARTEK (21.01) -  1) Jagodowa i Rydzów; 2) Słoneczna, Kwiat Paproci i Polna.

PIĄTEK (22.01) - 1) Młodych Wilcząt; 2) Białej Brzozy i Wisłockiego.

SOBOTA (23.01) - 1) Wiekowej Sosny - od 10.00; 2) Przebudzenia Wiosny, Zajęczy Trop i Czterech Wiatrów - od 10.00.

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.

RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Bardzo proszę o odświeżenie lektury jakże ważnej w Roku Miłosierdzia - "O SPOWIEDZI". Ofiary składane podczas kolędy przeznaczone będą na dokończenie ławek i wymianę okien starego kościoła.