NIEDZIELA PALMOWA - 02.04.2023

PROGRAM TRIDUUM:
WIELKI  CZWARTEK  - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ – godz. 19.00.
WIELKI  PIĄTEK - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz.19.00.
O godz.15.00 – Droga Krzyżowa.
WIELKA  SOBOTA  -  WIGILIA PASCHALNA – godz. 21.00.
 W W. Piątek i W. Sobotę - Brewiarz: Jutrznia i Godzina w ciągu dnia – g. 9.00 i 14.30.
Poświęcenie pokarmów – od godz. 9.00- 13.00.
Ministranci będą rozprowadzać wodę święconą.
NOCNA ADORACJA
w czwartek od godz. 21.00 – do 8.00 (boczne wejście).
REZUREKCJA – tradycyjnie o godz. 6.00.
MSZE ŚW. w WIELKANOC – 6.00, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00. CHRZTY podczas SUMY.
 W II. DZIEŃ ŚWIĄT – Msze święte jak w każdą niedzielę (Tradycyjnie TACA na KUL).
Dla chorych transmisja TRIDUUM SACRUM - pod loginem -   bit.ly/swHubertZG.
Dziś ostatnie Gorzkie Żale o g. 17.00.
W zakrystii mężczyźni mogą się dopisać do straży przy Grobie Bożym w Wielką Sobotę.
 SPOWIEDŹ OSTATNIEJ SZANSY– w środę od godz. 16.30 – 18.30.        KANCELARIAw tym tygodniu czynna TYLKO jutro i we wtorek.

1. Jak zwykle są  PALMY: PARAFIALNE i OAZOWE.
  2. Dziś o g. 10.05 - SPOTKANIE KOMUNIJNE (przeniesione z Niedzieli Wielkanocnej).
  3. Dziś wieczorem spotkanie grupy Zostaw Ślad (Drzewo miłości – o nawróceniu w codzienności), a także młodzi rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną Dobre Nowiny.
  4. W poniedziałek i wtorek – o g. 17.00 próba sypania kwiatów dla bielanek i sypaczek na Rezurekcję.
  5. Nasza CARITAS przygotowała 30 paczek świątecznych dla potrzebujących. B. dziękujemy wszystkim.
  6. Dziękuję za liczną obecność na wykładzie z bioetyki(4): 1. Co K-ł naucza o terapii genowej?
  7. Dziękuję 146 Osobom, które podjęły DZIEŁO DUCHOWEJ ADOPCJI.
  8. Dziękuję: A. Poruszek, E. Kawęckiej, A. Malinowskiej i B. Obrębowskiej, D. Pastuszak, T. Bartoszewskiej, I. Wawro, M. Koprowskiemu, A. Pisarek, W. Polit, M. Stola. A. Kamińskiej, M. Chmielewskiej, G. Niemiec, K. Pelczar, E. Brinken, M. Dabrowskiej, Lidii, G. Kusoskiemu, M. Korzeńskiej, K. Walasek, E. Wichowskiej, A. Bulskiej a zwłaszcza mężczyznom z TOTUS TUUS.
  9. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary na KWIATY do Grobu Bożego. Bardzo dziękuję zbierającym: J. Kucharskiej, J. Z. Winiarek, T. Lipiec, Kossakowskiej, A. Troszak, A. Korneluk, M. Sadowskiej i U. Śmierzyńskiej. Pozostali mogą złożyć ofiarę do puszek.
  10. Dziękuję za dary składane do kosza dla naszych Ubogich (jałmużna).
  11. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (14-16.04),Seminarium Posługi Modlitwą Wstaw. (21-23.04),
  12. Dziś TACA INWESTYCYJNA: (remont generalny z dobudowaną łazienką i ociepleniem, wiele prac związanych z WIZYTACJĄ).
  13. Dziś 18 rocznica odejścia św. Jana Pawła II. Nieśmy naszą wdzięczność za Jego tak bogate życie.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”,  „Trwajcie w miłości”, obrazy i mądre książki.Są tam także oryginalne IKONY św. HUBERTA orazmałe i duże obrazki św. Jana Pawła II – św. Jana Pawła II. Polecam książkę:CUDA JANA PAWŁA II.