XIII Niedz. Zwykła - 29.06.2014

1.       Jutro ostatnie NAB. CZERWCOWE. A po Mszy św. NAB. przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.

2.       IM KS. PRAŁATA - z wdzięcznością pamiętaliśmy i modliliśmy się za Niego.

3.       W WAKACJE:

- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej

- SPOWIED¬ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

4.       W czwartek zakończyliśmy ROK SZKOLNY. Dziękuję obecnym rodzicom, dzieciom i nauczycielom.

5.       W tym tygodniu: - I CZWARTEK (modl. matek o powołania);   - I PI¡TEK (spowied¼ rano i od 17.00;  - I SOBOTA( zapraszamy na Różaniec na 17.00).

6.       Za tydzień o 10.15 - KONFERENCJA dla planujących CHRZEST w wakacje.

7.       Dzieci wróciły z gór. Dziękujemy Księdzu, Siostrze i opiekunom.

8.       BIBLIOTEKA - dziś ostatni dzień czynna. Na czas wakacji będzie nieczynna.

9.       Dziękuję za tak liczną obecność na filmie "Wszystko o człowieku".

10.    Dziś CARITAS zbiera środki na pomoc naszym wielodzietnym rodzinom na wakacje.

11.    CMENTARZ - woda - w starym miejscu.

12.    TACA INWESTYCYJNA - naprawiono projektor oraz pompę i wiele innych prac remontowych wykonano.

13.    ŁAWKI - koszt: długa(3,5m)- 3.500 (26), (3m) -3.000 (5) i 1 m -1.000 (4). Sposoby fundowania: indywidualni, ulice...

14.    W DOMU REKOLEKCYJNYM:   6-11 lipca -REKOLEKCJE O RADOŚCI - (6 dni),  11-13 lipca - Kurs TOBIASZ i SARA - (weekend) oraz REO - 13-20 lipca(tydzień).

ZAPOWIEDZI:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Łukasz CUPER - kaw. od nas i Magdalena JODEŁKO- panna z Chylic

KIOSK:

TYGODNIKI,oraz " OREMUS"- na wakacje, modlitewnik św. Rity, Modlitewnik rodzinny, Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł. Są także IKONY i FILMY.

Za tydzień odbędzie się POŻEGNANIE KS. SŁAWKA ( będzie z nami w wakacje).