XXIII Niedz. Zwykła - 7.09.2014 r.

NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.  KANCELARIA już normalnie.

1.       PRIORYTET - nasze przygotowanie do NAWIEDZENIA PARAFII przez MARYJę. 21 września zaproszeni goście poprowadzą  nas do Mryi.

2.       Dziś po Mszy św. wieczornej pierwsze spotkanie MŁODZIEŻY I RODZICÓW na początku drogi do Sakr. Bierzmowania. 20.09. wyjazdowe rozpoczęcie przygotowania.

3.       Za tydzień pierwsze spotkanie DZIECI I RODZICÓW przed I KOMUNI¡ ŚW. - o godz. 10.00. Jest to spotkanie obowiązkowe.

4.       Jutro spotkanie RADY PARAFIALNEJ po wieczornej Mszy św.

5.       Jutro św. Narodzenia Najśw. Maryi Panny a we wtorek wsp. bł. Anieli Salawy.

6.    W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a o 18.00 Msza św. w tych intencjach.

7.       Za tydzień Święto PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIęTEGO.

8.       GRUPY PARAFIALNE:

- Ruch Czystych Serc (RCS) zaprasza już na spotkania w poniedziałki o godz. 19.00.

- Ministranci - w soboty o godz. 10.00.

- Oaza - ma swoje ogólne spotkanie po Mszy św. - 28 września.

9.       Grupa Talitha kum zaprasza we wtorek o godz. 20.00 na Mszę św. z nauczaniem.

10.       Dziękuję tym, którzy docenili czas 40. GODZ. NABOŻEńSTWA.

11.    Dziękuję młodzieży bierzmowanej za wczorajsze już nieobowiązkowe spotkanie.

12.    PIELGRZYMKA (2 dniowa) 17-18.09, środa - czwartek): Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Czerna. Odbierzemy relikwie św. Jadwigi na Wawelu. Koszt 150 zł.. Zapisy w zakrystii. Zachęcam niezdecydowanych.

13.    Obraz św. Joachima i Anny. Dziękuję dotychczasowym Ofiarodawcom.

14.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tygodnie (19-21.09)- Kurs o DIALOGU, a za 3 tyg. (26-28.09) - Kurs FILIP dla małżeństw.

15.    Dziś TACA INWESTYCYJNA - remont u wikariusza, serwis i zmiany przy naszym projektorze, prace wykończeniowe przy krzyżu.

16.    Za tydzień TACA NA SEMINARIUM.

17.    Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Ufam, że znajda się jeszcze inni.

KIOSK:  TYGODNIKI,  OREMUS - na pa¼dziernik, Miłujcie się, CD i DVD.