XXIV Niedz. Zwykła - 14.09.2014 r.

Imieniny Pana Jacka, najserdeczniejsze życzenia.....

NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

1.       PRIORYTET - nasze przygotowanie do NAWIEDZENIA PARAFII przez MARYJę. Za tydzień - 21 września prof. Łaszewski (mariolog) poprowadzi nas ku Maryi, a wieczorem o godz. 19.00 zapraszamy na projekcję filmu "Tajemnica Tajemnic. Prawdziwa historia ocalenia Polski i świata". W naszej parafii powitamy Maryję 15 pa¼dziernika (środa).

2.       Dziś pierwsze spotkanie DZIECI I RODZICÓW przed I KOMUNI¡ ŚW. - o godz. 10.00. Spotkanie jest obowiązkowe.

3.       Dziękuję dużej grupie Rodziców za troskę przez obecność na spotkaniu przed Sakramentem Bierzmowania. Cieszy wzrastające rozumienie wagi tego wydarzenia. W najbliższą sobotę kandydaci mają uroczyste rozpoczęcie przygotowania na wyje¼dzie.

4.       W tym tygodniu: we wtorek wsp. św. Cypriana, a w czwartek św. Stanisława Kostki.

5.       W czwartek Msza św. z MODLITW¡ O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.

6.       GRUPY PARAFIALNE:

- Ruch Czystych Serc (RCS) zaprasza już na spotkania w poniedziałki o godz. 19.00.

- Bielanki - w soboty o godz. 11.30.

- Chór parafialny - piątki o godz. 19.00.

- Schola dziecięca - niedziele o godz. 10.15 i w tygodniu.

- Jutro szafarze - o godz. 19.00.

7.       PIELGRZYMKA (2 dniowa) 17-18.09, środa - czwartek): Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska (Czerna). Odbierzemy relikwie św. Jadwigi na Wawelu. Koszt 150 zł..Dziś ostatni dzień dopisania się. Kartki z INFO w zakrystii.

8.       W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień (19-21.09)- Kurs o DIALOGU, a za 2 tyg. (26-28.09) - Kurs FILIP dla małżeństw.

9.       Dziś TACA NA SEMINARIUM. Dziękuję w imieniu ks. Kardynała, naszego biskupa.

10.    Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Ufam, że znajda się jeszcze inni.

KIOSK:  TYGODNIKI (Gość Niedz. z płytą. II część), OREMUS - na pa¼dziernik, Miłujcie się, CD i DVD, oraz książki o sposobach odnowy Parafii.