XXVII Niedz. Zwykła - 5.10.2014 r.

1.       NABOŻEńSTWA RÓŻAńCOWE dziś o godz. 17.30, a codziennie o godz. 18.00. DLA DZIECI - we wtorek i piątek o godz. 16.00. Są specjalne pomoce dla dzieci.

2.       ZA TYDZIEń ZACZYNAMY SPECJALNE REKOLEKCJE MARYJNE PRZED  NAWIEDZENIEM MARYII. Na stronie internetowej są ŚLUBY JASNOGÓRSKIE. Pomyślmy już o dekoracji domów. Są foldery informacyjne. Dziękuję wielu kobietom za chęć i pomoc w szyciu dekoracji na trasę powitania Matki Bożej.

3.       Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liści w dowolnym czasie w tym tygodniu.

4.       ZA TYDZIEń kolejny DZIEń PAPIESKI pod hasłem " Świętymi bąd¼cie".

5.       Konferencja Chrzcielna dziś o godz. 10.15. Jest ona obowiązkowa.

6.       W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a o 18.00 Msza św. za polecanych w nich.

7.       Przygotowania do ŚDM. Rusza Szkoła Liderów, dla osób, które chcą się zaangażować  w służbę na ŚDM (ale już potrzeba decyzji). Prosimy o zgłaszanie sie chętnych.

8.       We wtorek wsp. NMP. Różańcowej, a w czw. wsp. bł. Wincentego Kadłubka.

9.       GRUPY PARAFIALNE:

- Metanoia w poniedziałki o godz. 16.00.

- Duc in altum - 1 i 3 sobota miesiąca o godz. 16.00.

- Wspólnota Święta Rodzina animuje Grupę Modlitewną w 1 i 3 niedz. mies. - 16.00.

10.    Jest do ufundowania relikwiarz: św. Wincentego a Paulo.

11.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień (10-12.10) - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, a za 2 tyg. (17-19.10)- Rekol. z bł. małż. Quattrocchi.

12.    Dziś TACA INWESTYCYJNA: prace na Cmentarzu, przy Krzyżu, konieczna naprawa schodów wejściowych, zakupy pomocy technicznych na peregrynację.

13.    Widzimy już 6 ławek. Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Ufam, że znajda się jeszcze inni (potrzebujemy jeszcze 15 tys.).

KIOSK:  TYGODNIKI, Mały Gość Niedz. - dla dzieci, Miłujcie się, CD i DVD, oraz książki o sposobach odnowy Parafii. Polecam bardzo mądry film o istocie zawierzenia Maryi, oraz wspaniałe książki, prof. Łaszewskiego.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/