XXVIII Niedz. Zwykła - 12.10.2014 r.

1.       DZIŚ kolejny DZIEń PAPIESKI pod hasłem " Świętymi bąd¼cie". Ofiarami budujemy żywy pomnik Janowi Pawłowi II.

2.       Rozpoczynamy REKOLEKCJE MARYJNE PRZED NAWIEDZENIEM, by przyjąć J¡ jak JEJ dzieci. Proszę, pomyślmy już o dekoracji domów. We¼my dla innych foldery informacyjne.

3.       NABOŻEńSTWO RÓŻAńCOWE dziś o godz. 19.00.

4.       Bardzo proszę Panów o pomoc w udekorowaniu Zalesia jutro od godz. 9.00.

5.       Za wszelka pomoc okazaną przy przygotowaniu Nawiedzenia podziękuję za tydzień.

6.       SPOTKANIE przed I KOMUNI¡ ŚW. dziś  normalnie.

7.       Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 KONCERT MARYJNY naszego CHÓRU. Bardzo zapraszam.

8.    Za tydzień w całej Polsce jest tzw. "liczenie wiernych". Kościół pragnie wiedzieć ilu jest prawdziwie praktykujących w 2 grupach "dominicantes" i " comunicantes".

9.       Za tydzień także NIEDZIELA MISYJNA i jak zwykle TACA jest wsparciem na misje.

10.     W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień (17-19.10)- Rekol. o szczęściu małżeńskim i rodzinnym - z bł. małż. Quattrocchi, a za 2 tyg. Kurs o wychowaniu.

11.    Widzimy już nasze ławki. Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Ufam, że znajda się jeszcze inni (potrzebujemy jeszcze 12 tys.).

KIOSK:  TYGODNIKI, Mały Gość Niedz. - dla dzieci, nowe Miłujcie się, "Twój Anioł", "Tak Rodzinie", książki o odnowie Parafii. Polecam film o istocie zawierzenia Maryi, oraz dojrzałe książki, prof. Łaszewskiego.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....