XXIX Niedz. Zwykła - 19.10.2014 r.

1.       Dziś NABOŻEńSTWO RÓŻAńCOWE dziś o godz. 17.15.

2.       Dziękuję za dar żywego pomnika dla Jana Pawła II w kwocie 2471, 97 PLN.

3.       W środę  -  liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II (modlitwa przy  Relikwiach).

4.       Dziś NIEDZIELA MISYJNA i jak zwykle TACA jest darem na misje.

5.       Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 KONCERT MARYJNY naszego CHÓRU.

6.       Dziś w całej Polsce jest tzw. "liczenie wiernych". Sens wyjaśniałem tydzień temu.

7.       Bardzo DZIęKUJę za tak uroczyste i godne spotkanie z Maryją i udział w rekolekcjach oraz za udekorowanie domów. Wielkie słowo wdzięczności.

8.       Za wszelka pomoc okazaną przy przygotowaniu Nawiedzenia dziękuję: szczególnie s. Mateuszy i Bogdanowi Dąbrowskiemu, Jackowi Soleckiemu i wszystkim Paniom z kuchni, oraz: Elżbiecie Luciak, Elżbiecie i Tomaszowi Wolskim, Annie i Urszuli Pisarek, Iwonie Hajewskiej, Xeni Bącik, Kindze Walasek, Agnieszce van Soest, Katarzynie Trojanowskiej i Ilonie Wawro; za pomoc przy liściach: Pawłowi Borowskiemu, Krzysztofowi Kucharskiemu, Krystynie Niewiadomskiej, Barbarze Lipiec, Zosi Wichowskiej, Janinie i Wacławowi Kucharskim, Grzegorzowi Góreckiemu, Ireneuszowi Zajkowskiemu, Marii Parczewskiej, Marii Poruszek, Jadwidze i Andrzejowi Kossakowskim, Teresie i Janowi Dąbrowskim, Robertowi Stikute, Marii Walczak i Marii Świetlik. Dziękuję sołtysowi Jesówki, policji, Totus Tuus, ZHR, chórowi, młodzieży.

9.       Dziękuję PANIOM za szycie chorągiewek: Alicji Dębskiej, Barbarze Pelucha, Marzenie Sadowskiej, Małgorzacie Malinowskiej, Grażynie Niemiec, Marii Parczewskiej, Krystynie Białowąs, Renacie Ryżak, Agnieszce Lechowicz, Zdzisławie Król, Ewie Majewskiej, Ewie Wichowskiej, Danucie Żyła, Katarzynie Czublun, Katarzynie Trojanowskiej i Aleksandrze Szarama: PANOM: Marian Piotrowski, Krzysztof Niemiec, Roman Stawarek, Wacław Kucharski i Wolskiemu Tomaszowi oraz rodzinie Suska.

10.    Bardzo proszę Panów o pomoc w zdjęciu dekoracji na ulicach jutro od godz. 9.00.

11.    WYPOMINKI - intencje modlitw za zmarłych można już zgłaszać w zakrystii.

12.    Za tydzień (26.X) zapraszam na godz. 10.00, Panów z Totus Tuus na spotkanie przygotowujące do Odpustu parafialnego.

13.    Nasi ministranci zajęli I Miejsce w Piłkarskiej Lidze Ministranckiej

14.    Zapraszamy dziewczynki z klas IV i V szkoły podstawowej na spotkania OAZOWE. Pierwsze - w niedzielę 26 pa¼dziernika po Mszy o godz. 11.00.

15.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień - Kurs o wychowaniu, a za 3 tyg. Kurs Przedmałżeński (14-16.XI).

16.    Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Musimy dorobić jeszcze 2 ostatnie. Nasz deficyt by wypłacić sę to 10tys plus te  2 domówione.

KIOSK:  TYGODNIKI, OREMUS, Miłujcie się,"Tak Rodzinie", książki o odnowie Parafii. Polecam film o istocie zawierzenia Maryi, oraz Totus Tuus, Tota Tua- prof. Łaszewskiego. Są już kalendarze na Nowy rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....