XXXI Niedz. Zwykła - 2.11.2014 r.

1.       Za tydzień ODPUST PARAFIALNY. SUMA odpustowa o godz. 12.30. Przybędą inni kapłani. Pomyślmy o łaskach odpustowych i żywej trosce o Parafię.

2.       Zapraszam dorosłych mężczyzn, by włączyli się w służbę liturgiczną w naszej świątyni.

ŚWI¡TYNIę MAMY PRZEPIęKN¡, TERAZ BUDUJEMY K-Ł DUCHOWY, Z "ŻYWYCH KAMIENI".

3.       "Noc WSZYSTKICH ŚWIęTYCH (zalesiańskich)". Dziękuję obecnym.

4.       Zapraszam do częstej modlitwy rodzinnej jako Owoc NAWIEDZENIA MARYI: RÓŻANIEC, APEL w rodzinach, modlitwy przed obrazem Czarnej Madonny.

5.       W tym tygodniu: I CZWARTEK - modlitwa matek o powołania. I PI¡TEK Mies. Spowied¼ i Msza św. jak zwykle. Tego dnia odwiedzamy CHORYCH.

6.       Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE.

7.       We wtorek wspomnienie św. Karola Boromeusza (przy Jego relikwiach).

8.       Bardzo dziękuję Panom za pomoc w zdjęciu dekoracji na ulicach: M. Piotrowskiemu, Grzegorz Górecki i Siergiejowi, a także p. W. Skalskiemu za pomoc inną.

9.       Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liściu na Odpust w dowolny dzień i godzinę.

10.    Dziś TACA INWESTYCYJNA: na ogrzewanie kościoła.

11.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tyg. - Kurs Przedmałżeński (14-16.XI), a za 3 tyg. - Kurs Tobiasz i Sara (21-23.XI). Zapraszam.

12.    Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Nasz deficyt, by wypłacić się - to 6 tys. Ostatnia szansa na sponsorowanie daru do naszego k-ła.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Miłujcie się", Różaniec, książka o odnowie Parafii - Odnowiona. Polecam film o zawierzeniu Maryi, oraz "Totus Tuus, Tota Tua". Są już kalendarze na Nowy rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....