ODPUST- 9.11.2014

1.       Dziś ODPUST PARAFIALNY. SUMIE przewodniczyć będzie ks. Sławek. Pamiętajmy o łaskach odpustowych i żywej trosce o Parafię. W naszym zeszycie modlitw było 273 prośby i 86 dziękczynień (rok temu 271 i 56), oraz było wiele Mszy świętych z modlitwa o uzdrowienie.

2.       We wtorek 11. XI Msze święte: 9.00, 11.00 i 18.00. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Odzyskać to jedno a zachować to drugie.

3.       W piątek pierwsze WYPOMINKI wg. nowych intencji, a po nich Msza św. za polecanych w nich.

4.       Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE.

5.       Za tydzień KONCERT PATRIOTYCZNY o 10.00 naszego chóru "Accentus".

6.       Za tydzień WYBORY. To sprawdzian troski o naszą przyszłość.

7.       Z serca dziękuję radnemu Kamińskiemu Łukaszowi za spowodowanie w Gminie ułożenia kostki na parkingu przed Cmentarzem (to wielki dar dla nas) oraz Toi toi na Wsz. Świętych. Dziękuję bardzo Piekarni Zalesie za bułeczki św. Huberta.

8.       Bardzo dziękuję następującym osobom za pomoc przy liściach: J. Dracz, J. i A. Kossakowscy, T. i E. Wolscy, J. Jucharska, M. Parczewska, P.Fryszczyn.

9.       Zapraszam dorosłych mężczyzn, by włączyli się w służbę liturgiczną w naszej świątyni.

ŚWI¡TYNIę MAMY PRZEPIęKN¡, TERAZ BUDUJEMY K-Ł DUCHOWY, Z "ŻYWYCH KAMIENI".

10.    Zapraszam do częstej modlitwy rodzinnej jako Owoc NAWIEDZENIA MARYI: RÓŻANIEC, APEL w rodzinach, modlitwy przed obrazem Czarnej Madonny.

11.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień - Kurs Przedmałżeński (14-16.XI), a za 2 tyg. - Kurs Tobiasz i Sara (21-23.XI), a za 3 tyg. Kurs Filip dla młodych od 18 roku życia. Zapraszam.

12.    Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Nasz deficyt, by wypłacić się - to 5.200. Ostatnia szansa na sponsorowanie daru do naszego k-ła.

13.    SYRIA. Pomoc prześladowanym - za tydzień po mszach zbiórka do puszek

14.    SWIATOWE DNI MŁODYCH - info i zaangażowanie nasze.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus" - na grudzień,"Miłujcie się", książka o odnowie Parafii - Odnowiona. Polecam film o zawierzeniu Maryi, oraz "Totus Tuus, Tota Tua". Są już kalendarze na Nowy rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....