I NIEDZ. ADWENTU - 30.11.2014

1.       ADWENT. Zaczynamy ROK MARYI. Rekolekcje Adwentowe zaczniemy od 7 grudnia i poprowadzi je ks. dr. Mirosław Nowosielski, znany rekolekcjonista i specjalista od problemów życia rodzinnego.  Zachęcam, abyśmy wzięli FOLDERY dla siebie oraz DLA INNYCH (z informacją o rekolekcjach oraz słowem wprowadzenia w Rok Maryi).

2.       ADWENT witamy ze świętą KATARZYN¡ LABORUE, albowiem przez Nią Matka Boża podała ludzkości tzw. "cudowny medalik".

3.       RORATY codziennie o 7.00 już od jutra. Bardzo zapraszam z lampionami. W tym roku patronem Rorat będzie bł. Edmund Bojanowski. Dla dzieci są konkretne pomoce.

4.       Już za 2 tygodnie WIZYTACJA kanoniczna ks. Bpa Rafała Markowskiego.

5.       W tym tygodniu: I CZWARTEK (modl. matek o powołania), I PIATEK (SPOWIED¬ jak zwykle, Msza dodatkowa o 16.00; CHORZY) i I SOBOTA(o 17.00 Żywy Różaniec zaprasza na spotkanie i różaniec).

6.       Dziękuję za udział w WYBORACH. To sprawdzian troski o naszą przyszłość.

7.       Dziś święcone są OPŁATKI, które nasz Siostry będą rozprowadzać.

8.       Od dziś są świece CARITAS po: 5 i 10 zł. To co nadto na potrzeby naszego Caritasu.

9.       Jutro o 19.00 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.

10.    Dziękujemy za ofiary na - TACę NA SEMINARIUM Warszawskie.

11.    Prosimy o deklaracje jeśli ktoś chce ofiarować nam duże choinki.

12.    Pod chórem i w Top Markecie - jest wystawiony KOSZ na dary dla potrzebujących.

13.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: przede wszystkim na zakup nowej partii drewna do ogrzewania kościoła (sezon roczny to kwota - 40-50 tys. PLN).

14.    Owoc NAWIEDZENIA MARYI: RÓŻANIEC, APEL w rodzinach, modlitwy przed OBRAZEM Czarnej Madonny.

15. Dziś nasz CARITAS zbiera ofiary na wsparcie naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

16.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tyg. - Kurs Filip dla małżeństw. Zapraszam.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Tak rodzinie", "Różaniec", "Anioł", "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny".kalendarze na Nowy Rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....