Ur. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 17.05.2015

1.      Od piątku rozpoczęliśmy  NOWENNĘ   DO   DUCHA   ŚWIĘTEGO.

2.      Za tydzień UR. ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Jak zwykle zapraszam naWIGILIJNE CZUWANIE w sobotę od godz. 21.00 do Mszy św. , którą zaczniemyok. godz. 23.00. W tym rokuwszystkie Grupy są włączone w ta wielką modlitwę. W samą Uroczystość Zesłania  p. Jacek zaprasza na koncert uwielbieniowy zespołu "Kultywacja", po wieczornej Mszy świętej.

3.      I KOMUNIA ŚWIĘTA   i   BIAŁY TYDZIEŃ.Dziękuje  S. Antonelli za przygotowanie dzieci oraz Rodzicom za ich drogę wiary a takżezapracowite sprzątanie i pomoc w dekoracjach.

4.      Zapraszamy wciąż na NAB. MAJOWE o godz. 18.00 (po nich - Msza święta).

5.      W środę 13 maja - POŚWIĘCENIE KAMIENIA JANA PAWŁA II na DOMANCE. Dziękuję: K. MERSKI (fundator i pomysłodawca) , K. Królak, M. Sobiecka.

6.      W piątek wspomnienie ŚW. RITY. Mimo Białego Tygodnia zapraszam z różami i karteczkami z intencjami.

7.      Dziękuję bardzo mężczyznom za pomoc w układaniu drewna: J. Dracz, K. Kulesza, A. Kossakowski, M. Piotrowski i J. Skrzynecki.

8.      Dziękuję za dar kostki P. Julii SMUŁEK - 17 m2.

9.      Dziękuję za ofiary złożone na dotkniętych trzęsieniem ziemi w Nepalu  - 3450 PLN.

10.    W kancelarii można złożyć ofiarę na FUNDUSZ BUDOWY KOSCIOŁA. Za każdy dar z serca dziękuję, także te przelane na konto parafii.

11.    W piątek wyruszyła 8 młodych z naszej parafii na rejs statkiem "Pogoria".

12.    Za tydzień poMszy św. o godz. 9.00 spotkanie panów zTOTUS TUUS.

13.    WYBORY: 261, 516, 733. Frekwencja - zbyt mała. Dużo biernych, albo .....

14.    "MARSZ DLA ŻYCIA" - 31 maja od godz. 12.00 spod pomnika Kopernika.

15.    DOM REKOLEKCYJNY: za miesiąc - KURS TOBIASZ i SARA (12-14.05).

KIOSK:  Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielnyoraz film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM oraznowe książki i pamiątki na prezenty komunijne.