Ur. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 8.05.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś świętujemy WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

2.      Za tydzień Ur. ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Bardzo zapraszamy nie tylko Grupy, na CZUWANE WIGILIJNE. Zaczniemy ogodz. 20.00 przed k-łem.

3.      Dziś NAB. MAJOWE o godz. 17.30 a w tygodniu o godz. 18.00 wraz z Nowenną do Ducha Świętego. Włącz sie sercem w tą bardzo ważną modlitwę.

4.      Za tydzień ur. I KOMUNII ŚW. dzieci kl. III. w 2 grupach o godz. 9.00 oraz o 10.00. Proszę osoby przychodzące na te Msze św. o przybycie w innej porze.

5.      Dziś po wieczornej Mszy św. Spotkanie Bierzmowanych, ale także ostatnie spotkanie z Rodzicami Kandydatów do BIERZMOWANIA.

6.      Dziś Spotkanie KOMUNIJNE dzieci i Rodziców (jak zwykle obowiązkowe). Skupienie z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych (świece) i spowiedź w piątek o godz. 16.00.

7.      Za tydzień kończy się obowiązek Komunii wielkanocnej.

8.      Jutro Ur. św. Stanisława - Głównego Patrona Polski, a wsobotę - św. Macieja, Ap..

9.      WYPOMINKI w piątek o 17.20, a o18.00 Nab. Majowe i potemMsza św.

10.    We wtorek zapraszamy na Wieczór uwielbienia, który zaczynamy o godz. 20.00.

11.    Jutro o godz. 20.00 spotkanie wsprawie wizji parafii (Odbudowana).

12.    Dom Rekolekcyjny:za 2 tyg. Kurs Przedmałżeński (20-22.05).

13.    Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na wyjazd na Jasną Górę na Czuwanie Odnowy w sobotę 21.05. Wyjazd o 5.30. Koszt - ofiara dobrowolna.

14.    Za tydzień spod pomnika Kopernika o godz. 12.45 wyrusza XI Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcam !!

15.    Dziś TACA - na ORGANIZACJĘ ŚDM (w Krakowie). Dziękuje wolontariuszom. Informuję, że 21.05(sobota) nasi wolontariusze odwiedzą Rodziny zapraszające gości ŚDM, aby przedstawić konkrety tego wydarzenia a zarazem zweryfikować dane.

16.    Jeśli będzie zainteresowanie wyjazdem młodzieży na Lednicę (4 czerwca), to zorganizujemy wyjazd.  Proszę o zgłaszanie się chętnych.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny,  "Oremus" - na czerwiec, nowe - "Miłujcie się", "Mały Gość Niedzielny", "Modlitewniki Miłosierdzia", oraz książka S. Sęka - Gra o honor, a także książki o CHRZCIE POLSKI i inne patriotyczne książki.

Zaproszenie na koncert