V NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 22.03.2015

1.       Dziś piąte, przedostatnie  GORZKIE ŻALE o17. 00.

2.       DROGA KRZYŻOWA: A) o 16.00 dlaDZIECI - z pomocami; B) o 18.30 dla wszystkich. DziękujemyOazie i obecnym na tym nabożeństwie naszymi ulicami.

3.       Za tydzień rozpoczynamy WILEKI TYDZIEŃ. Niedzielą Palmową, w której świętujemy uroczysty wjazd Chrystusa do Jerozolimy i zarazem kulminacje i istotę zbawienia świata.

4.       PALMY- będą do nabycia przed kościołem i ofiary będą przeznaczone na nowy ornat św. Józefa.  Także Oaza chce przygotować swoje palmy.

5.       Od jutra dzieci SZKOŁY PODSTAWOWEJ rozpoczną Rekolekcje ( Siostry Sercanki).

6.       W środę Ur. ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Msze św. o 7.15 i 18.00. Jest to także Dzień Świętości Życia.

7.       Dziś obowiązkowa KONF. PRZED-CHRZECIELNA o godz.10.10.

8.       O g. 19.00 - XXV Wieczór Słowno-Muzyczny- "Męka Chrystusa w poezji i muzyce".

9.       Dziś wieczorem jak zawsze 22. m-ca modlitwy dośw. RITY (sprawy beznadziejne).

10.     Jutro o godz. 15.00 spotkanie KATECHETYCZNE.

11.     W ten wtorek ostatnie (6.) spotkanie rekolekcji "z Jezusem w codzienności".

12.     Kandydaci do Bierzmowaniaw sobotę udają się do Piaseczna, na spotkanie z Księdzem Biskupem.

13.     Zapraszam do korzystania z naszej BIBLIOTEKI ( w niedziele do 14.00). Dla dzieci są słodkości. Osoby zalegające z książkami prosimy o ich zwrot.

14.     Dziękuję zaofiary na KWIATY do GROBU BOŻEGO. Mieszkający za torami i tam gdzie mieszkańcy nie mają zbiórek ulicami mogą złożyć swoją ofiarę do puszek.

15.     Dziękuję za dary spożywcze - tzw. KOSZ NA DARY: w kruchcie i w Top Markecie.

16.     W czwartek proszę MĘŻCZYZN o pomoc w układaniu DREWNA od g. 12.00.

17.     PANÓWzapraszam na pół godziną wartę przy GROBIE BOŻYM w Wielką Sobotę. Zapisy w zakrystii. Bardzo liczymy na męską służbę przy Grobie Bożym.

18.     Za tydzień nasz CARITAS będzie zbierał na pomoc naszym wielodzietnym rodzinom i na paczki na Święta dla potrzebujących pomocy.

19.     PO KOLĘDZIE - Nasza lektura kolędowa jest w kiosku(za symboliczne 2 zł).

20.     DOM REKOLEKCYJNY: w ten weekend oraz tydzień po Wielkanocy- Kurs Przedmałżeński .

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus"- na kwiecień, Dzienniczek św. Faustyny, Droga Krzyżowa (po 1 zł) oraz obrazkiTWARZY PANA JEZUSA z Całunu.

Podejmijmy teraz DUCHOWĄ ADOPCJĘ dziecka poczętego.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....