IV NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 15.03.2015

1.       Dziś witamy św. Józefinę BAKHITĘ w Jej relikwiach. Są z nami 2 siostry kanosjanki z Krakowa, współsiostry św. Józefiny.

2.       Dziś czwarte GORZKIE ŻALE o17. 00.

3.       DROGA KRZYŻOWA: A) o 16.00 dla DZIECI - z pomocami; B) o 18.30 dla wszystkich - poprowadzi OAZA. DziękujemyBierzmowanym i Scholi młodzieżowej.

4.       W NAJBLIŻSZY    PIATEK    PÓJDZIEMY ULICAMI  ZALESIA !!!(o 18.45).

5.       Na ołtarzu Matki Bożej leży KSIĘGA ABSTYNENCJI.

6.       W czwartek ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA. Msza św. o 9.00 i 18.00. Wieczorna Msza św. jest zarazem Mszą św. z MOLDITWĄ O UZDROWIENIE.

7.       Jutro o godz. 19.00 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.

8.       Proszę o modlitwę za naszych rekolektantów z rekolekcji "z Jezusem w codzienności".

9.       Za tydzień odbędzie się obowiązkowa KONF. PRZED-CHRZECIELNA o godz.10.10.

10.     W przyszłą niedzielę, pod koniec Mszy św. podejmiemy DUCHOWĄ ADOPCJĘ dziecka poczętego, - jako jedno z przyrzeczeń Ślubów Jasnogórskich  - (Folder).

11.     Za tydzień o godz. 19.00 - XXV Wieczór Słowno-Muzyczny pt.: "Męka Chrystusa w poezji i muzyce".

12.     Za tydzień jak każdego 22. m-ca modlitwy dośw. RITY (od spraw beznadziejnych).

13.     Zapraszam do korzystania z naszej BIBLIOTEKI ( w niedziele do 14.00). Dla dzieci są słodkości. Osoby zalegające z książkami prosimy o ich zwrot.

14.     Są wreszcie Świece CARITAS. Podaję kwoty zakupu w Caritasie: duże paschaliki oraz jajka po 10 zł, a małe po 7.

15.     Zbiórka na KWIATY do GROBU BOŻEGO (osoby z ostemplowanym pismem).

16.     KOSZ NA DARY: w kruchcie i w Top Markecie.

17.     W kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Za każdą zł. dziękuję.

18.     PO KOLĘDZIE - Nasza lektura kolędowa jest w kiosku(za symboliczne 2 zł).

19.     DOM REKOLEKCYJNY: od piątku- Kurs TOBIASZ i SARA (dla małżeństw), a za2 tyg. - Kurs Przedmałżeński.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus"- na kwiecieńoraz obrazkiTWARZY PANA JEZUSA z Całunu.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....