V NIEDZ. ZWYKŁA - 8. 02.2015 r.

1.       Dziś NIESZORY o17.30.

2.       REKOLEKCJE WIELKOPOSTNErozpoczniemy w tym roku za 2 tygodnie i będą to wyjątkowe rekolekcje z KOPIĄ CAŁUNU TURYŃSKIEGO. Bardzo zapraszam.

3.       W środę Ur. N.M.P. z Lourdes i ŚWIATOWY DZIEŃ CHRYCH. Zapraszamy na Mszę poranną i wieczorną z możliwością NAMASZCZENIA CHORYCH.

4.       W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a o 18.00 Msza św. za polecanych w nich.

5.       Dziś spotkanie dzieci i rodziców przed I KOMUNIĄ ŚWIETĄ.

6.       Także dziś o godz. 10.15 KONFERENCJA PRZED-CHRZCIELNA.

7.       A na Sumie Grupa Odnowy w Duchu Świętym będzie odnawiała swoje zaangażowanie wiary.

8.       KANCELARIAw tym tygodniu czynna tylko piątek po Mszy świętej.

9.       Dziękuję SENIOROM za piękny BAL, a także CHÓROWI za KONCERT KOLĘD.

10.     Dziękuję zapomoc w uprzątnięciu choinek i sprzątnięciu kościoła: E. i T. Wolskim, E. i G. Jurkiewicz, A. Pisarek, K. Walasek, I. Stikute, I. Wawro, J. Jędryszekoraz J. Dracz, J. Skrzyneckii A. Kossakowski.

11.     ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) -WOLONTARIAT MŁODYCH.

12.     ŚWIATOWE DNI MŁODYCH - BAZA NOCLEGOWA.

13.     ŁAWKI- 1 nowa,1 stolik, 1 puszka, pulpity i 2 klęczniki czekają nafundatorów.

14.     DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tyg. - Kurs Filip dla młodych (od 18 roku życia), a za 3 tyg. Kurs Przedmałżeński.

ZAPOWIEDZI:

I. Paweł Marian KRÓL - kaw. z par. tut. i Anna CHROMIK  - panna z Kraśnika

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus" Mały Gość Niedzielny (z płyta CD).

KOLĘDA:-

PON (9.02) - 1) Leśna, Długa i Miła;

WTOREK (10.02) -  1) Sadowa 2) Jałowcowa;

SOBOTA (14.02) - Księżycowa i NA ZAPROSZENIA

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....

REKOLEKCJE6 tygodniowe od 17 lutego.ZAPROSZENIE - folder.