V NIEDZIELA ZWYKŁA - 05.02.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem -  bit.ly/swHubertZG.

1. O godz. 17.30 – NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE.
  2. Dziękuję o. Robertowi RYNDAKOWI za słowo o bytach duchowych - Aniołach i Archaniołach.
  3. Dziś obowiązkowe SPOTKANIE KOMUNIJNE – z racji ferii przeniesione na I. niedzielę miesiąca.
  4. Dziś o g. 10.05 Katecheza CHRZCIELNA – na CHRZTY w lutym.
  5. Dziś Grupa Zostaw Ślad zaprasza na spotkanie formacyjne, o dojrzałości chrześcijańskiej. Dziś także rozdają darmową gazetę ewangelizacyjnąDobre Nowiny”.
  6. Dziś modlimy się za młodzież naszej Parafii i polską Młodzież.
  7. Dziś po Mszy św. o g.11.00 spotkanie dla dzieci grupy uwielbienia tańcem.
  8. Mężczyźni św. Józefa zapraszają w czwartek po Mszy św. na spotkanie. Temat -Osoba św. Józefa.
  9. W piątek o g. 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych Zmarłych.
  10. W sobotę Kościół przeżywa Światowy Dzień CHORYCH, bo to wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Zapraszamy CHORYCH na Mszę św. o g. 10.00 połączoną z Namaszczeniem Chorych.
  11. Dziękujemy za piękny KONCERT KOLĘD naszemu CHÓROWI.
  12. Dziękujemy Młodym z Zostaw Ślad za przygotowanie spotkania z Osobami Konsekrowanymi. Nieśmy w sercach modlitwę o powołania.
  13. Dziękujemy Odpowiedzialnym i obecnym Małżeństwom na sobotnim spotkaniu małżeńskim.
  14. W sobotę odbył się Bal karnawałowy. Dziękuję wszystkim za przygotowanie i radość balu.
  15. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu dekoracji świątecznych: M. Amerlik, K. Kuleszy, B. Suska, A. Szustka, M. Koźlakowskiej, K. Matulka, M. Kowalskiej, A. Troszak, A. Olszak, M. Woźniak, A. Poruszek, B. Obrębowskiej, E. Maliszewskiej oraz J. Tokarskiemu, G. Kowalskiemu, J. Antosowi i P. Stróżewskiemu.
  16. Dziś KAWIARENKA Zapraszamy za tydzień.
  17. WSPOMNIENIAponiedziałek  – św. Pawła Miki i Towarzyszy, we wtorekbł. Klary Szczęsnej, środę – św. Józefiny Bakhity, piątek – św. Scholastyki, sobotę – Światowy Dzień CHORYCH .
  18. Dziękuję: I. i K. Wawro, A. Pisarek, P. Piskorzowi, B. Luty oraz E. Brinken,G. Stolarskiej, M. Zalewskiej, P. Stróżewskiemu i R. Stikute.
  19. Akcja pomocy materialnej dla mieszkańców Ukrainy. Dziękuję za solidarność. Wpłaty kierujmy na konto naszego CARITASU - „pomoc Ukrainie.
  20. Dziś - TACA INWESTYCYJNA (zamknięty remont generalny w kolejnym pokoju, wykupione ubezpieczenie kościoła, domu i cmentarza, opłaty kurialne).
  21. Dom Rekolekcyjny: Kurs o szczęściu małżeńskim (10-12.02.), Kurs Przedmałżeński (10-12.03).
  22. Bardzo proszę o pomoc w układaniu zakupionego i pociętego drewna w tygodniu.

KIOSK: TYGODNIKI, „OREMUS”, „Trwajcie w miłości”, obrazy i mądre książki. W Tygodnikach artykuły w obronie dobrego imienia Jana Pawła II.

Ks. K. Grzejszczyk  /proboszcz/

KOLĘDA:

Tydzień (6-11.02.)

Poniedziałek 6.02:
1. Droga Żubrów i Leszczynowa
2. Biedronki i Nowinek

Wtorek 7.02:
1. Zaczarowanej Róży, Klonowa, Grabowa, Bukowa, Kubusia Puchatka, Porannej Zorzy i Słonecznego Lata
2. Balladyny, Rusałek, Grających Świerszczy, Zielonych Żabek, Kukułki, Słowików i Sinych Mgieł

Środa 8.02:
1. Leśna Dróżka, Urocza, Wzgórz, Kaczeńców i Kolejowa i Spacerowa
2. Parkowa, Główna i Głogowa

Czwartek 9.02:
1. Osiedle – Pod Lasem i Pod Borem
2. Osiedle – Pod Lasem i Pod Borem

Piątek 10.02:
1.  Na zaproszenia
2.  Na zaproszenia

Sobota 11.02:
1. Na zaproszenia
2. Na zaproszenia

Kolędę w tygodniu rozpoczynamy od g. 16.00, w soboty od g. 10.00. Przygotujmy nasze serca na czas kolędy i w sercu wzbudźmy intencje, które chcemy uprosić u Chrystusa w modlitwie wraz z kapłanem.
Osoby które sprowadziły się do Zalesia bardzo proszę o osobiste zaproszenie nas w zakrystii lub kancelarii (zwłaszcza z osiedla Pod Borem czy Pod Lasem, oraz wszystkich innych.
Ofiary z kolędy nadal będą przeznaczane na przygotowanie modernizacji ogrzewania.

KANCELARIA w czasie kolędy czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornych Mszach św.