VI NIEDZ. WIELKANOCNA - 10.05.2015

1.      Dziś przyjmiemy w relikwiach BŁ. HONOTARA KOŹMIŃSKIEGO, człowieka wielkiej wiary i prostego praktycznego patriotyzmu.

2.      Od piątku rozpoczynamy NOWENNĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO.

3.      Za tydzień UR. WNIEBOWSTAPIENIA PAŃSKIEGO.

4.      Tego dnia Rodziny naszej parafii będą przeżywać  I KOMUNIĘ   ŚW. (o 10.30).   W piątek o godz. 16.00 skupienie i spowiedź dzieci, rodziców, chrzestnych oraz rodzin, a w sobotę sprzątanie k-ła i otoczenia. (Bardzo prosimy, aby ominąć tą godzinę Mszy św.).

5.      Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE - ostatnie b. ważne z rodzicami i dziećmi, a zarazem Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych dzieci (świece chrzcielne) w czasie Mszy św..

6.      Dziś także SPOTKANIE Z RODZICAMI młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania po wieczornej Mszy św.

7.      Zapraszamy na NAB. MAJOWE o godz. 18.00 (po nich - Msza święta).

8.      W środę 13 maja - w pamiętnym dniu zamachu na życie Jana Pawła II - nastąpi POŚWIĘCENIE KAMIENIA JANA PAWŁA II na DOMANCE. (Nie będzie wtedy Majowego w k-le. Msza św. będzie o godz. 18.00 normalnie).

9.      W czwartek po Nab. Majowym Msza św. z  MODLITWĄ O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. HUBERTA (przyśpieszona z następnego czwartku).

10.    W tym tygodniu: 14 (czwartek) - święto św. MACIEJA Apostoła, a 16 (sobota) - święto św. ANDRZEJA BOBOLI (z modlitwą przy Jego Relikwiach).

11.    Bardzo proszę mężczyzn o pomoc w układaniu pociętego drewna w czwartek.

12.    Dziś w całej Polsce TACA na organizację ŚDM.

13.    Dziś zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

14.    DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień Kurs PRZEDMAŁŻEŃSKI (15-17.05).

KIOSK:  TYGODNIKI,"Różaniec" oraz film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM oraznowe książki i pamiątki na prezenty komunijne.