VI NIEDZ. ZWYKŁA - 15. 02.2015 r.

1.       Dziś NIESZORY o17.30.

2.       W tym tygodniu ŚRODĄ POPIELCOWĄ rozpoczynamy WIELKI POST. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 7.15; 9.00; 16.00; 18.00 i 19.30 (dla dłużej pracujących). Przypominamy, że obowiązuje POST ŚCISŁY.

3.       Od nastepnej niedzieli zaczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE Będą to rekolekcje z KOPIĄ CAŁUNU TURYŃSKIEGO. Bardzo zapraszam.(foldery)

4.       W piątek Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI ; B) o 18.30 dla wszystkich. Za tydzień pierwsze GORZKIE ŻALE o 17.00.

5.       Na czas WIELKIEGO POSTU proponujemy dzieło ABSTYNENECJI. Na ołtarzu Matki Bożej będzie KSIĘGA ABSTYNENCJI z zaproszeniem do wpisania się.

6.       Od następnego poniedziałku Gimnazjum także będzie miało rekolekcje.

7.       Dziś po wieczornej Mszy św.kolejny Wieczór słowno-muzyczny"O pożytkach samotności". Zapraszam w imieniu Twórców i Organizatorów.

8.       KANCELARIAjuż czynna normalnie.

9.       Jutro spotkanie katechetyczne, oraz Rada Parafialna.

10.     W czwartek jako III. w miesiącu Msza św. z modlitwą o uzdrowienie za przyczyną naszego Patrona.

11.     Dziś w kancelarii można złożyć ofiarę naFundusz Budowy Kościoła.

12.     Za tydzień nasz CARITAS będzie zbierał na pomoc naszym rodzinom wielodzietnym.

13.     Dziękuję za spotkania kolędowe. Małe podsumowanie podam za tydzień.

14.     ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM): -WOLONTARIAT MŁODYCH i BAZA NOCLEGOWA.

15.     ŁAWKI- 2 klęczniki czekają nafundatorów.

16.     DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień - Kurs Filip dla młodych (od 18 roku życia), a za 2tyg. Kurs Przedmałżeński.

ZAPOWIEDZI:

II. Paweł Marian KRÓL - kaw. z par. tut. i Anna CHROMIK  - panna z Kraśnika

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus", nowe książki "Edycji św. Pawła".

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....

REKOLEKCJE6 tygodniowe od 17 lutego.ZAPROSZENIE - folder.