XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.06.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Ostatni tydzień NABOŻEŃSTW CZERWCOWYCH.
  2. Jutro - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę - Uroczystość Św. Apostołów - Piotra i Pawła (i zarazem taca tego dnia to tzw. Danina św. Piotra).
  3. Jutro - NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  4. Dziś DZIEŃ OJCA. Okażmy wdzięczność.
  5. W czwartek Spotkanie Odpowiedzialnych Wspólnoty Przymierza - św. Rodzina.
  6. Za tydzień - Katecheza Chrzcielna na lipiec i sierpień. Bez niej nie ma chrztów!!!
  7. Za tydzień na Sumie modlimy się za naszą umiłowaną OJCZYZNĘ.
  8. Za 2 tyg. we wtorek - Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  9. Bardzo dziękuję: Wszystkim Odpowiedzialnym Grup Parafialnych za roczny wysiłek pracy na niwie Kościoła tu w naszej Parafii.
  10. WSPOMNIENIA: wtorek - bł. Dorota z Mątowów, środa - św. Josemaria Escriva i bł. Zygmunt Gorazdowski, czwartek - św. Cyryla Aleksandryjskiego, piątek - św. Ireneusz z Lyonu.
  11. Dziś ostatni raz przed wakacjami czynna KAWIARENKA.
  12. Pomagali: Zofia Lubryczyńska, Józef Rabiega, Ireneusz Pulka, Piotr Fryszczyn, Grażyna Stolarska, Firma Suska, Alicja Troszak, Krzysztof Walasek, Agnieszka Bulska, Katarzyna Trojanowska, Maciej Koprowski, Urszula Górska, Anna Rżysko, Filip i Agnieszka Wolscy, Jadwiga Kossakowska.
  13. W lipcu zapraszamy na Rekolekcje o RADOŚCI w DUCHU ŚWIĘTYM (RoR) w terminie 14-20.07.
  14. Za tydzień nasza Caritas będzie kwestować na pomoc wakacyjną potrzebującym rodz. wielodzietnym.
  15. Zamknięte są prace wymiany alejek (I. etap) przy kościele. Rozpoczęte są prace nad alejkami na Cmentarzu. Proszę liczyć się z demontażem samowolnych prac, zwłaszcza w głównej alei.
  16. Z serca dziękuję Tym, którzy wpłacili dobrowolną darowiznę na prace budowlane: Janowi Dąbrowskiemu, Janowi Mroczkowskiemu i Witoldowi Krulakowi.
  17. W okresie wakacyjnym ADORACJA PIĄTKOWA będzie TYLKO od g. 15.00 czyli od KORONKI.
  18. Bardzo proszę naszych Muzycznych o pomoc w prowadzeniu oprawy muzycznej w lipcu (urlop P. Jacka).

ZAPOWIEDZI:
I. Cezary Marek MARUSIAK
- kaw. z Bydgoszczy i Paulina Monika SOBIECKA - panna z par. tut.

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na lipiec i sierpień, „Mały Gość Niedzielny” - dla dzieci, książki, obrazy         i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i dobre książki na wakacje.

KANCELARIA PARAFIALNA już czynna w rytmie wakacyjnym
- TYLKO w PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - po Mszy św.wieczornej - do 19.30.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/