XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.06.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś o 17.30 ostatnie NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE, za tydzień - Nabożeństwo Adoracyjne, potem NIESZPORY.
  2. Od dziś większość Mszy św. porannych i wieczornych sprawujemy w starym kościele.
  3. W okresie wakacyjnym ADORACJA PIĄTKOWA - TYLKO od KORONKI - czyli od g. 15.00.
  4. KANCELARIA PARAFIALNA - w WAKACJE - czynna - TYLKO w PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - po Mszy św. wieczornej - do 19.30.
  5. SPOWIEDŹ - w tygodniu przed Mszami św., a w niedzielę raczej normalnie.
  6. Od jutra P. Jacek jest na urlopie - bardzo proszę naszych muzycznych o pomoc w prowadzeniu oprawy muzycznej w tym czasie.
  7. Dziś - Katecheza CHRZCIELNA na lipiec i sierpień. Bez niej nie ma chrztów !!!
  8. Dziś na Sumie modlimy się za naszą umiłowaną OJCZYZNĘ.
  9. BIBLIOTEKA czynna dziś ostatni raz przed wakacjami. Prosimy o zwrot lub wypożyczenie książek. Bardzo dziękuję Paniom - Elżbiecie Cieślik, Dorocie Królak i Krystynie Samosiuk.
  10. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza przez całe wakacje na spotkania modlitewne o g. 20.00.
  11. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (Adoracja o powołania od g. 17.00); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano przed Mszą św. oraz od g. 17.00 - UWAGA!!!) i I. SOBOTA miesiąca (NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE od g. 17.00 z Różańcem i Mszą św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  12. Za tydzień - we wtorek - Nabożeństwo do św. MICHAŁA Archanioła.
  13. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Ottona bpa, środa - święto - św. TOMASZA Ap., czwartek - św. Elżbiety Portugalskiej i św. Pier Giorgio Frassati, piątek - św. Marii Goretti - Dziew. i MM, św. Antoniego Marii Zaccarii, sobota - św. Marii Teresy Ledóchowskiej, za tydzień - bł. Rodziny Ulmów.
  14. Od dziś trwają Rekolekcje dla Rodzin (dla prawie 100 osób) w Piwnicznej. Proszę o modlitwę.
  15. Z wyjazdu rowerowego wrócił Ks. Marcin, Siostra Stella i grupa dzieci. Byli w Broku i okolicach. Dziękujemy Gminie za dofinansowanie i także Caritasowi. Dziękuję M. Wojciechowskiemu za pomoc.
  16. Pomagali: Panowie z Totus Tuus, Joanna Olendzka, Agnieszka Szostak, Grażyna Stolarska, Firma Suska, Alicja Troszak, Jadwiga Kossakowska, Magda Kowalska. Dziękuję Żywemu Różańcowi za ich codzienną modlitwę za naszą parafię, zwłaszcza odpowiedzialnym - U. Śmierzyńskiej i B. Suska i ekipie nowennowej.
  17. Za 2 tygodnie zapraszamy na Rekolekcje o RADOŚCI w DUCHU ŚWIĘTYM (RoR)- termin - 14-20.07.
  18. Dziś nasza Caritas będzie kwestować na pomoc wakacyjną potrzebującym rodz. wielodzietnym.
  19. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: trwają prace wymiany ocieplenia w Domu Rekolekcyjnym, zakończono prace alejek wokół kościoła, trwają prace alejek na Cmentarzu.
  20. Z serca dziękuję Tym, którzy wpłacili dobrowolną darowiznę na prace budowlane.

ZAPOWIEDZI:
II. Cezary Marek MATUSIAK
- kaw. z Bydgoszczy i Paulina Monika SOBIECKA - panna z par. tut.

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na lipiec i sierpień, „Mały Gość Niedzielny” - dla dzieci, książki, obrazy i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i dobre książki na wakacje.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/