XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.07.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Przypominam o GODZINKACH w każdą niedzielę o 8.30.
  2. Msze św. poranne i wieczorne sprawujemy w starym kościele.
  3. W okresie wakacyjnym ADORACJA PIĄTKOWA będzie TYLKO od g. 15.00 czyli od KORONKI.
  4. KANCELARIA PARAFIALNA - w WAKACJE - czynna - TYLKO w PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - po Mszy św. wieczornej - DO - 19.30.
  5. SPOWIEDŹ - w tygodniu przed Mszami św., a w niedzielę raczej normalnie.
  6. P. Jacek jest na urlopie - bardzo proszę naszych muzycznych o pomoc w prowadzeniu oprawy muzycznej w tym czasie. Dziękuję pomagającym.
  7. We wtorek, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, można przyjąć SZKAPLERZ Matki Bożej.
  8. W czwartek - Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta.
  9. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Bonawentury, wtorek - NMP z góry KARMEL, czwartek - św. Szymona z Lipnicy, sobota - bł. Czesława.
  10. Dziś zaczynamy - Rekolekcje o RADOŚCI w DUCHU ŚWIĘTYM (RoR) w terminie 14-20.07.
  11. Jutro zostaną zakończone prace na cmentarzu. Można rozpocząć prace porządkowe przy swoich grobach.
  12. W sobotę Ks. Czesław przeżywa swoje imieniny. Złożymy Mu życzenia za tydzień.
  13. Poświęcenie pojazdów nastąpi w niedzielę 28 lipca. I jak zwykle włączamy się w akcję MIVA POLSKA.

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na sierpień, „Trwajcie w miłości” - magazyn dla młodych, książki, obraz i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i dobre książki na wakacje.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/