XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.07.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

KANCELARIA w WAKCJE CZYNNA TYLKO w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

SPOWIEDŹ w WAKACJE: w tygodniu - tylko przed Mszami świętymi; w niedziele – zwykle normalnie.

1. W całe wakacje ADORACJA PIĄTKOWA będzie OD godz. 15.00 (od KORONKI).
  2. Jeszcze dziś i za tydzień nasz Organista jest na urlopie. Nadal proszę, o wsparcie naszych Muzycznych - wg grafiku.
  3. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Zapraszamy.
  4. Przypominam, że ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.
  5. Za tydzień gościć będziemy Chór Pollonia, który na zamknięcie swoich warsztatów da krótki koncert.
  6. W tym tygodniu młodzież wyjeżdża na Światowe Dni Młodych. Prośmy o owocny wyjazd.
  7. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Kingi i św. Krystyny, wtorekśw. św. Jakuba Ap., środa – św. Joachima i Anny, piątek – św. Charbela, sobota – św. Marty, Marii i Łazarza.
  8. Dziękuję: J. Kornackiej, U. Tkacz, A. Banaszak, A. Wolskiej, A. Rżysko, K. Milanowskiemu, B. Luty, i E. Brinken i M. Kucharskiej.
  9. Wyjazdy rekolekcyjne: Odnowa (ok.100 z dziećmi), Oaza – (34 + 10 małż), Dzieci – (prawie 40), Młodzież: -Mikaszówka (20) i ŚDM (50). Plus z indywidualnych rekolekcji i pielgrzymek.
  10. Dziś światowy dzień Dziadków i Osób Starszych.
  11. Dziś - poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa i okazja wsparcia akcji misyjnej - MIVA Polska.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na sierpień,Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  ciekawe książki i albumy o Rodz. Ulmów.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/

-  STRÓJ w kościele – godny, niekoniecznie wygodny.

Rodziców i Dziadków - uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.