XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 04.08.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE o g. 17.30. Przypominam o GODZINKACH w każdą niedzielę o 8.30.
  2. Msze św. poranne i wieczorne sprawujemy w starym kościele.
  3. W okresie wakacyjnym ADORACJA PIĄTKOWA będzie TYLKO od g. 15.00 czyli od KORONKI.
  4. KANCELARIA PARAFIALNA - w WAKACJE - czynna - TYLKO w PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - po Mszy św.wieczornej - DO - 19.30.
  5. SPOWIEDŹ - w tygodniu przed Mszami św., a w niedzielę raczej normalnie.
  6. We wtorek - Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. O g. 7.15. 9.00 oraz 18.00.
  7. W tych dniach wyruszają PIELGRZYMKI na Jasną Górę. Włączmy się przynajmniej modlitewnie oraz pokutnie.
  8. Jak zwykle na 15. sierpnia wyrusza z naszej Parafii pielgrzymka piesza do PIECZYSK. Konieczne są zapisy, by grupę ubezpieczyć. Zapisy są w zakrystii.
  9. Na ołtarzu Matki Bożej leży KSIĘGA ABSTYNENCJI. Zapraszam do wpisania się.
  10. Dziękuję Wszystkim pomagającym w lipcu w oprawie muzycznej Mszy świętych.
  11. W piątek o 17.20 WYPOMINKI a po nich Msza św. za polecanych w nich zmarłych.
  12. WSPOMNIENIA: dziś - św. Marii Jana Vianneya, środa - św. Edmunda Bojanowskiego, Kajetana i Sykstusa PP, czwartek - św. Dominika, piątek - św. Św. Edyty Stein, sobota - św. Wawrzyńca, za tydzień - św. Klary.
  13. POMAGALI: Ula Górska, Ula Tkacz, Grażyna Niemiec, Grażyna Stolarska, Mateusz Barczak szczególnie Dariusz Szczepański i Józef Pruszczyk.
  14. Dziś TACA INWESTYCYJNA.
  15. Dziękuję fundatorom figury PIETY.
  16. Na akcję MIVA POLSKA przekażemy 2.500 zł.

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: FLAGI narodowe (2 wielkosci), Tygodniki, „Trwajcie w miłości” - magazyn dla młodych, książki, obraz i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i dobre książki na wakacje.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę i normalnych rządzących!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/