XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.08.2015

1.         Dziś NIESZPORYo17.30.

2.         W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna- PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

3.        Przypominam, że ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU jest: we wtorek - od ok. 18.30 - 20.00 oraz w piątek - od 7.45 - 11.00 i od 14.40 do 18.00. O godz. 15.00 KORONKA do Miłosierdzia Bożego..

4.         KSIĘGA TRZEŹWOŚCI na sierpień - (Polskę dotyka plaga alkoholizmu, Polacy piją więcej niż w czasach PRL – alarmuje Zespół Episkopatu ds. Trzeźwości).

5.        W poniedziałek święto  św. Bartłomieja, Apostoła, we wtorek św. Ludwika IX i św. Miriam Baouardy (Mała Arabka), w czwartek wsp. św. Moniki, w piątek św. Augustyna,  a w sobotę wsp. Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

6.        W środę 26.08 Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.  Msze Święteo 9.OO, 11:00, 18:00.

7.        6.09 znaszej parafii wyruszy pielgrzymka do Częstochowy.

8.        Za tydzień nasz Caritas zbiera ofiary na potrzeby rodzin z naszej parafii.

KIOSK:  NIEDZIELA,  IDZIEMY,  GOŚĆ NIEDZIELNY,  "OREMUS"- na sierpień, nowy nr. "Miłujcie się", Mały Gość Niedzielny,  "Modlitewnik św. Rity" iinne książki, PŁYTY CD, filmy i ikony.

Zapowiedzi I:

·         Marek Bartosiak kawaler z par. tut. i Edyta Napiórkowska panna z Wrociszewa

W WAKACJEPAMIETAJ

- O NIEDZIELNEJ      MSZY ŚW.