XXII NIEDZ. ZWYKŁA - 30.08.2015

1.      Dziś NIESZPORY 17.30.

2.      Od wtorku rozpoczynamy 40. GODZ. NABOŻEŃSTWO- czyli czas ciągłej 3. dniowej Adoracji Chrystusa. MSZE ŚWIĘTE o godz. 9:00 i 18:00. Podejmiemy analizę homilii Jana Pawła II z 1987 r., gdy będąc w Polsce uczestniczył w KONGRESIE EUCHARYSTYCZNYM. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.

3.      Jutro NAB. przy RELIKWIACH  KRWI  JANA PAWŁA II, po wieczornej Mszy św.

4.      W wtorek NOWY ROK SZKOLNY rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00. Spowiedź na rozpoczęcie Nowego Roku - w I Piątek. Wieczorem omodlimy ofiary II Wojny Światowej.

5.      W tym tygodniu: I CZWARTEK (modlitwa matek o powołania), PIĄTEK (spowiedź rano i od 15.00. Msza św. o godz. 16.00; odwiedzimy zgłoszonych CHORYCH) i SOBOTA MIES. Zapraszamy na godz. 17.00 na konferencję i modlitwę różańcową.

6.      Za tydzień zapraszamy Rodziców i młodzież przygotowującą się do S. Bierzmowania. Podamy cały plan przygotowania. Dotyczy to młodzieży kl. I ponad-gimnazjalnych.

Zapraszamy także młodzież starszą, która dotychczas nie przyjęły tego Sakramentu.

7.      W następna niedzielę 13.09 po wieczornej Mszy św. bardzo zapraszam Liderów wraz zastępcami WSZYSTKICH Grup Parafialnych (Odnowa, Oaza młodzieżowa, Żywy Różaniec, Totus Tuus, Schola młodzieżowa, Światowe Dni Młodych, RCS, K-ł Domowy, Metanoia, Święta Rodzina, Caritas, Szafarze, Chór, Kiosk) na spotkanie dotyczące planów duszpasterskich w tymże roku.

8.      Za tydzień o godz. 10.00 Konf.  CHRZCIELNA - obowiązkowa (chrzty w nast. mies.).

9.      Przygotowanie do I KOMUNII ŚW. rozpoczniemy 13.09 o godz. 10.00.

10.    Za tydzień opowiem o pielgrzymce do naszego Patrona - św. HUBERTA w Belgii.

11.    W I Piątek nasza OAZA rozpocznie nowy rok pracy formacyjnej.

12.    W piątek wspomnienie bł. ss. Nazaretanek z Nowogródka, a w sobotę bł. Matki Teresy z Kalkuty.

13.    KANCELARIA czynna w - poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej.

14.    Dziś o godz. 13.00 na pl. Zamkowym manifestacja STOP Deprawacji w Edukacji.

15.    Magdalenka - Szkoła Katolicka zaprasza.

16.    Dziś nasz Caritas zbiera na pomoc wakacyjną naszym 8 rodzinom wielodzietnym.

17.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. Wykonano: prace pielęgnacyjne na Cmentarzu

KIOSK:  Niedziela,  Idziemy,  Gość Niedzielny (z płytą),  "OREMUS"- na październik, "Miłujcie się", "Mały Gość Niedzielny"- z płytą,  "Anioł" i"Różaniec". Polecam książkę dr. W. Półtawskiej - "Uczcie się kochać".

ZAPOWIEDZI: II-ie

- Marek BARTOSIK - kaw. z par. tut. i Edyta Napiórkowska - panna, z Wrociszewa

PAMIĘTAJ  - O GODNYM STROJU !