XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 27.08.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

- KANCELARIA w WAKACJE CZYNNA TYLKO w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.
- SPOWIEDŹ w WAKACJE: w tygodniu - tylko przed Mszami świętymi; w niedziele – zwykle normalnie.

- ADORACJA codzienna od godz. 17.30. Zapraszamy.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Zapraszamy.
  2. Jutro NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach Krwi św. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  3. Od piątku (od 1 września) zaczynamy bardzo ważny czas dla każdej parafii tzw. 40-to GODZINNE NABOŻEŃSTWO, czyli przez te 3 dni ciągłą adorację Najświętszego Sakramentu.
    Msze św. będą o godz, 7.15, 9.00 i 18.00 (w niedzielę normalnie).
    Zakończymy to Nabożeństwo w niedzielę Nieszporami o godz. 17.00 i procesją wokół kościoła
    .
    Zapraszam w tym świętym czasie na spotkanie z Panem Jezusem.
  4. 1 września (piątek) – wypada 84. rocznica wybuchu II wojny światowej.
  5. 1 września – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00.
  6. W tym tygodniu wypada także I. PIĄTEK i I. SOBOTA miesiąca: I. PIĄTEK  -  SPOWIEDŹ rano oraz OD godz. 15.30 (z dodatkową Mszą św. o g. 16.00); I SOBOTA – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o g. 17.00 z różańcem i Mszą św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę.
  7. 3 września (niedziela): spotkanie integracyjne dla grupy Światowych Dni Młodzieży i Zostaw Ślad u sióstr elżbietanek. Zapraszamy na to spotkanie także młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej, uczniów szkół średnich i studentów. Początek o 16.00: siatkówka i disc golf.
  8. Módlmy się o jak największe owoce beatyfikacji Rodziny Ulmów. W kinach można zobaczyć film „Ulmowie. Błogosławiona Rodzina”.
  9. 1 września odbędzie się kinowa premiera filmu „Raport Pileckiego”.
  10. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne we wszystkie wtorki wakacji także.
  11. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Augustyna i bł. Alfonsa Mazurka, wtorek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela, piątek – bł. Bronisławy.
  12. Bardzo dziękujemy za modlitwę za wyjeżdżających na rekolekcje, kursy czy pielgrzymów (Wyjazdy rekolekcyjne:

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”- na IX,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz  ciekawe książki i albumy o Rodzinie Ulmów.

-  STRÓJ w kościele – godny, niekoniecznie wygodny.
Rodziców i Dziadków - uwrażliwiamy, by dopilnować praktyk wiary dzieci i wnuków.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/