XXIII NIEDZ. ZWYKŁA - 6.09.2015

1.      KLERYK MARCIN  GRABOWSKI- praktyki.

2.      W Zalesiu przybyła jedna wspólnota Sióstr Sercanek.

3.      Dziś NAB. ADORACYJNE z racji I NIEDZ. MIESIĄCA o 17.30.

4.      Bardzo dziękuję obecnym podczas 40. GODZ. NAB. i na rozpoczęcie Nowego Roku.

5.      STOP Deprawacji w Edukacji - podziękowanie obecnym.

6.      Dziś o godz. 10.00 Konf.  CHRZCIELNA - obowiązkowa (chrzty w nast. mies.).

7.      Odnowa w Duchu Świętym(Talitha kum) zaprasza we wtorek (godz. 20.00) na Mszę św. inaugurująca nowy rok.

8.      Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie z Rodzicami i młodzieżą przygotowującą się do S. Bierzmowania. Dotyczy to młodzieży kl. I ponad-gimnazjalnych (i starszej).

9.      BIBLIOTEKA już zaprasza wniedziele od godz. 10.00 -13.30.

10.    We wtorek - święto Narodzenia NMP., w środę - wsp. bł. Anieli Salawy.

11.    W piątek o 17.30WYPOMINKI, a o18.00 - Msza św. za polecanych w nich.

12.    Przygotowanie do I KOMUNII ŚW. rozpoczniemy za tydzień o godz. 10.00.

13.    Za tydzień -13.09 po wieczornej Mszy św. bardzo zapraszam Liderów wraz zzastępcami WSZYSTKICH Grup Parafialnych (Odnowa, Oaza młodzieżowa, Żywy Różaniec, Totus Tuus, Schola młodzieżowa, Światowe Dni Młodych, RCS, K-ł Domowy, Metanoia, Święta Rodzina, Caritas, Szafarze, Chór, Kiosk) na spotkanie dotyczące planów duszpasterskich w tymże roku.

14.    Nasza OAZA zaprasza za tydzień po Mszy dla dzieci rodziców dzieci i młodzieży będących w Oazie oraz te dzieci, młodzież i rodziców, które chcą dołączyć do grup.

15.    KANCELARIAczynna już normalnie 4 dni w tygodniu.

16.    Podziękowanie za pomoc w wakacje: K.Chenczke, P. Czublun, G.Kusowski, (granie);A.Korneluk, P.Mieloch, J.Olendzka, P. Fryszczyn (komputer);B.Suska, J.Wrona, P. Kossakowscy, J.Skrzynecki (podlewanie);T.Wawro,Z.Winiarek, E.Godlewska, M.Krawczyk,A.Pisarek,A.Fryszczyn,B.Matyjasek, P.L.Gwardys; E.Jurkiewicz.

17.    DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tyg. (19-21.09)Kurs o dialogu, a za 3 tyg.Kurs FILIP dla małżeństw.

18.    Sołtys i Rada Sołeckazapraszają za tydzień (14.00-19.00) na pieczonego ziemniaka - przy muzyce zespołu OSP Złotokłos, z poczęstunkiem Rady sołeckiej

19.    Za tydzień TACA NA SEMINARIUM.

20.    Dziś TACA INWESTYCYJNA. Wykonano: prace pielęgnacyjne na Cmentarzu

KIOSK:  Gość Niedzielny,  Niedziela,  Idziemy,  "OREMUS"- na październik, "Miłujcie się", "Mały Gość Niedzielny"- z płytą,  "Anioł" i"Różaniec". Polecam książkę dr. W. Półtawskiej - "Uczcie się kochać".

ZAPOWIEDZI: I

- Sławomir Tomasz KOZERSKI - kaw. z W-wy i Monika Weronika BRZESKA - panna, od nas

- Piotr Sławomir DUBINIEC -kaw. z Komorowa i Urszula Bożena WOŹNIAK - panna od nas.