XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 08.09.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Przypominam o GODZINKACH w każdą niedzielę o 8.30.
  2. DZIĘKUJĘ wszystkim obecnym podczas - 40 -to Godzinnego Nabożeństwa.
  3. Dziękuję Totus Tuus, ministrantom, Żywemu Różańcowi oraz sypaczkom i bielankom.
  4. Dziś poświęcimy tornistry dzieciom zaczynającym szkołę.
  5. Jutro o 16.00 spotkanie katechetyczne, a o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  6. We wtorek po Mszy św. kolejne NABOŻEŃSTWO do św. MICHAŁA ARCHANIOŁA. Zapraszamy.
  7. Mężczyźni św. Józefa (MsJ)zapraszają w czwartek o 19.15 na inauguracyjne spotkanie mężczyzn przy ognisku na os. w Wólce Kozodawskiej. Start po Mszy św. u nas.
  8. W piątek o 17.20 - WYPOMINKI, a potem Msza św. za polecanych Zmarłych.
  9. Za tydzień rozpoczniemy przygotowanie dzieci i Rodzin do I. Komunii Świętej o g. 10.05 (dzieci w kościele, rodzice w salce).
  10. Za tydzień jednodniowe spotkanie Małżonków, którzy byli u nas w przeszłości na Kursie Przedmałżeńskim.
  11. Za tydzień o 18.00 Mszą św. - rozpoczęcie roku formacyjnego OAZY.
  12. Czynna jest już nasza BIBLIOTEKA. Zapraszamy.
  13. Dziś po wieczornej Mszy świętej Spotkanie dla Rodziców i Kandydatów do Bierzmowania (w salkach).
  14. KANCELARIA PARAFIALNA - czynna - już normalnie, wg stałego grafiku.
  15. Wczoraj odbył się całodzienny DZIEŃ SKUPIENIA Odnowy w Duchu Świętym. Dziękuję.
  16. W najbliższą sobotę spotkanie „Laudato si”: „Być miłośnikiem życia”. (9.00 - 19.00) - Ks. Marcin.
  17. Tego dnia Ks. Marcin zaprasza na adorację na g. 17.30 podczas której popłynie uwielbienie Boga za Jego dzieło stworzenia, oraz na wieczorną Mszę św. o g. 18.00, której przewodniczyć będzie i Homilię wygłosi ks. dr Zbigniew Kucharski, sekretarz Zespołu „Laudato si” przy KEP (Radzie ds. Społecznych).
  18. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Piotra Klawera i bł. Anieli Salawy, piątek - św. Jana Chryzostoma.
  19. W czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
  20. W sobotę - Święto PODWYŻSZENIA KRZYŻA Świętego.
  21. POMAGALI: Jacek Tokarski, Jan Dąbrowski, Agnieszka Pulka, Elżbieta Pawłowska, Anna Cendrowska, Jadwiga Kossakowska, Zdzisława Król, Genowefa i Anna Korneluk, Ewa Kawecka, Anna Malinowska, Barbara Obrębowska, Krystyna Fudecka, Małgorzata i Mikołaj Stola oraz Michał i Joanna Wojciechowscy i Grażyna Stolarska.
  22. Koło Gospodyń Wiejskich „Zalesianki” zapraszają na Dzień Sąsiada za tydzień od 13.00-18.00 przy siedzibie KGW na Wiekowej Sosny. Zapewnione ciekawe atrakcje dla dużych i małych sąsiadów.
  23. Bardzo proszę wszystkie GRUPY o budujący i owocny start.
  24. Dziś z woli naszego Biskupa - Taca na SEMINARIUM.
  25. We wtorek z seniorami udajemy się na pielgrzymkę do Płocka przez Czerwińsk

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na wrzesień i październik, „Trwajcie w miłości” - dla młodych i książki.

Dziękuję Tym, którzy nie ustają w modlitwie o normalną Polskę i normalne rządy!!!                                                                                                                                                                                                       Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/