XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.10.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe - w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele o g. 17.30. DZIECI zapraszamy: we WTOREK i CZWARTEK - o 16.00.
  2. Dziś - NIEDZIELA MISYJNA i TACA NA MISJE ŚWIĘTE.
  3. Dziś przyjmiemy w Relikwiach św. NORBERTA, założyciela wielkiej gałęzi zakonnej Norbertanek.
  4. Za tydzień święto ROCZNICY KONSEKRACJI naszego KOŚCIOŁA.
  5. Dziś o g. 10.05 - spotkanie mężczyzn z grupy TOTUS TUUS.
  6. Dziś - o g. 11.00 będzie s. Kinga, która opowie o misjach w Ekwadorze. Po Mszy stanie z puszką, byśmy mogli wesprzeć MISJE w tym kraju.
  7. Jutro spotkanie RADY PARAFIALNEJ o 19.30.
  8. We wtorek - jak każdego 22 m-ca - NABOŻEŃSTWO DO ŚW. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych - Zapraszamy (przynosimy róże oraz kartki z intencjami.
  9. W czwartek ODPRAWA OAZY o 19.30.
  10. W sobotę od rana pierwsze sprzątanie liści - na parafialny ODPUST.
  11. Za tydzień grupa Zostaw Ślad ma swoje spotkanie po Mszy św. wieczornej.
  12. Dziękuję za znaczne ofiary na Żywy Pomnik Jana Pawła II oraz wsparcie naszych młodych (kremówki).
  13. Dziś kończy się - Kurs Filip dla kandydatów do Bierzmowania. Omadlajmy nadal młodzież.
  14. Wczoraj odbyło się spotkanie dla małżeństw nt.- Przeszkody w porozumiewaniu się. Dziękuję ok. 30 parom obecnym na spotkaniu.
  15. Jest jeszcze możliwość dołączenia do OAZY. Kontakt znajdziemy na stronie parafialnej (dzieci po I. Komunii św. oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej i Średniej).
  16. WSPOMNIENIA: dziś - św. Jana Kantego, poniedziałek - św. Jakuba Strzemię, wtorek - św. Jana Pawła II, środa - św. Św. Jana Kapistrana i św. Józefa Bilczewskiego, czwartek - św. Antoniego Marii Clareta i bł. Jana Balickiego, sobota - bł. Celiny Borzęckiej.
  17. POMAGALI: Zuzanna Piasko, Dorota Pastuszak, Grażyna Stolarska, Jolanta Gizka, Angelika Skurczyńska, Anna Fryszczyn, Ewa Brinken, Przemek Żbikowski, Agnieszka Wolska, Krzysztof i Ilona Wawro, Piotr Fryszczyn, Firma SZOŁTUN, Grupa Odnowy - TALITHA KUM.
  18. Dziękuję modlącym się z nami przy odsłonięciu - Pustelni św. Huberta. Poświęci ją Ks. Biskup w Odpust.
  19. Od dziś przyjmujemy na WYPOMINKI.
  20. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs - Buduj na skale (25-27.10.), Kurs Przedmałżeński (15-17.11.), Kurs Tobiasz i Sara (22-24.11).
  21. Zapraszamy na cykl 8 wykładów historycznych, które poprowadzi Ks. Łukasz Starczewski, mgr historii. Pierwszy odbędzie się - ZA TYDZIEŃ - 27.bm. w niedzielę o g. 16.00 w Domu Rekolekcyjnym. Tytuł - W obronie wypraw krzyżowych - prawda i przekłamania.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na listopad, nowe - „Trwajcie w miłości” - dla młodych i książki. Polecam szczególnie książkę o bł. Ks. Jerzym Popiełuszce (z racji 40 r. męczeńskiej śmierci).

Trwajmy w coraz gorętszej Modlitwie za naszą Ojczyznę!!! Zbowu łamana jest konstytucja!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/