XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.09.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Od wtorku zaproszeni jesteśmy do MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ.
  2. Nasz parafialny RÓŻANIEC sprawować będziemy - w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele o g. 17.30. DZIECI zapraszamy szczególnie: we WTOREK i CZWARTEK - o 16.00.
  3. Dziś o g. 17.30 NIESZPORY.
  4. Dziś w Kościele przeżywamy święto św. Michała, Gabriela i Rafała Archaniołów.
  5. Stąd o godz. 11.00 - Msza św. ANIELSKA. Druga w historii naszej Parafii.
  6. Dziś DZIECI klas III, które rozpoczęły przygotowanie do I. Komunii św. otrzymają Różańce święte.
  7. Dziś na Sumie modlić się będziemy za naszą Ojczyznę (potrzeb przybywa).
  8. Dziś - TACA na budujący się kościół ks. J. Popiełuszki w Mysiadle.
  9. Także dziś o g. 16.00 - Spotkanie młodzieżowej Grupy Ewangelizacyjnej (do 17.45).
  10. Wczoraj odbył się - Turniej Piłkarski naszych ministrantów
  11. Spotkania kandydatów na ministrantów są w niedziele o 10.15.
  12. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK (Adoracja o powołania o g. 17.00 i Msza św. z Komunią św. pod dwoma postaciami - o powołania o 18.30); I. PIATEK (SPOWIEDŹ rano i od 15.30; Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH) oraz o 19.15 Spotkanie LEKTORÓW; i I. SOBOTA miesiąca (o 17.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i Różaniec o 17.30, i o 18.00 Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  13. Jutro NABOŻEŃSTWO do św. JANA PAWŁA II przy relikwiach Jego Krwi. Zapraszamy.
  14. W czwartek o g. 19.00 spotkanie Odpowiedzialnych Odnowy w Duchu Świętym.
  15. Za tydzień obowiązkowa KATECHEZA CHRZCIELNA dla CHRZTÓW dzieci w X i XI.
  16. Za tydzień - modlitwa za MŁODYCH i wieczorem spotkanie grupy „Zostaw Ślad”. Tematy: grupa młodsza - „Przyjaźń z Jezusem”. Grupa starsza „Służba.
  17. Młodzi będą rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną - „Dobre Nowiny”.
  18. Zapraszamy maturzystów na pielgrzymkę na Jasną Góre - w poniedziałek 7. października., by Maryi zawierzyć czas egzaminów i prosić o rozeznanie na dalszą drogę życia. Zapisy u Ks. Marcina.
  19. Siostry Klaryski ze Szczytna dziękują za bardzo serdeczne przyjęcie i dary.
  20. DOM REKOLEKCYJNY: Młodzieżowa Szkoła Animatora (4-6.10), W szkole Maryi (11-13.10.), Kurs Filip dla Bierzmowanych (18-20.10.) oraz Kurs - Buduj na skale (25-27.10.).
  21. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Hieronima, wtorek - św. Teresy od Dzieciątka Jezus, środa - św. Aniołów Stróżów, piątek - św. Franciszka z Asyżu, sobota - św. Faustyny Kowalskiej.
  22. POMAGALI: Angelika i Tomasz Skurczyńscy, Dorota Pastuszak, Dominik Stola, Leszek i Małgorzata Mieloch, Grażyna Stolarska, Robert i Monika Chmielewscy, Maciej Koprowski, Paweł Kwieciński i Zostaw Ślad.
  23. Za tydzień - 6. października kolejna edycja Festiwalu - „MUSICA CLASICCA” po wieczornej Mszy świętej.
  24. Przypominam, że Msza św. z udziałem dzieci jest w naszej parafii o g. 11.00 (podaję, by innym nie utrudniać uczestnictwa).
  25. OdsłonięciePustelni św. Huberta” nastąpi za tydzień, a poświęcenie jej podczas Odpustu przez Biskupa Michała Janochę.
  26. Bóg zapałać za dzisiejsze ofiary na tace na BUDOWE kościoła w MYSIADLE Bł. Ks. J. Popiełuszki.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na październik i listopad, „Trwajcie w miłości” - dla młodych i książki.

Trwajmy w coraz gorętszej Modlitwie za naszą Ojczyznę!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/