XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.10.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe - w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele o g. 17.30. DZIECI zapraszamy szczególnie: we WTOREK i CZWARTEK - o 16.00.
  2. Za tydzień - XXIV DZIEŃ PAPIESKI. Zbiórka do puszek - dla młodych zdolnych, a z gorszym startem.
  3. Z tej racji młodzi zZostaw Ślad” będą rozprowadzać papieskie kremówki. Pieniądze będą przeznaczone na wsparcie działań grupy.
  4. Za tydzień gościć będziemy Michaelitę - O. Roberta Ryndaka z kolejną porcją wiedzy o Michale Archaniele. Dokonamy tzw. uzbrojenia naszej figury św. Michała.
  5. Dziś - modlitwa za MŁODYCH i wieczorem spotkanie grupy „Zostaw Ślad”. Tematy: grupa młodsza - „Przyjaźń z Jezusem”. Grupa starsza „Służba.
  6. Dziś Młodzi będą rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną - „Dobre Nowiny”.
  7. Ks, Proboszcz z Mysiadła bardzo dziękuje za ofiary złożone na - TACĘ na kościół ks. J. Popiełuszki.
  8. Dziś obowiązkowa KATECHEZA CHRZCIELNA dla CHRZTÓW dzieci w X i XI.
  9. We wtorek po wieczornej Mszy św. kolejne NABOŻEŃSTWO do św. MICHAŁA ARCHANIOŁA.
  10. W czwartek - Mężczyźni św. Józefa zapraszają na spotkanie „Oblicza Ojcostwa” po wieczornej Mszy św.
  11. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i Msza św. za polecanych w nich Zmarłych.
  12. Siostra STELLA zaprasza dziewczynki na spotkanie BIELANEK w soboty o g. 11.00 i Dziecięcej Rodziny Sercańskiej w II i IV sobotę miesiąca o g. 10.00.
  13. Za tydzień spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  14. Jak co roku - nasza OAZA zaprasza chętnych do włączenia się do Grupy Oazowej za tydzień po Mszy św. o g. 11.00 w sali Patronów Przyrody. Bardzo zachęcamy do poznania tej tak ważnej propozycji formacyjnej. Zapraszamy dzieci po I. Komunii św. oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej i Średniej.
  15. DOM REKOLEKCYJNY: W szkole Maryi (11-13.10.), Kurs Filip dla Bierzmowanych (18-20.10.) oraz Kurs - Buduj na skale (25-27.10.).
  16. WSPOMNIENIA: poniedziałek - wsp. N.M.Panny Różańcowej, środa - św. J. H. Newmana i bl. Wincentego Kadłubka, piątek - św. Jana XXIII, sobota - św. Jana Beyzyma i bł. Carlo Acutisa.
  17. POMAGALI: Ula Pisarek, Zosia Chmielewska, Lena Wolska, Zuzia i Marysia Wojciechowskie, Olga Stola, Angelika i Tomasz Skurczyńscy, Grażyna Stolarska, Beata Kowalczyk, Zbyszek i Ewa Brinken, Ola i Michał Dylewscy, Joanna Dmochowska, Mateusz Barczak, Dorota Królak, Agnieszka Szostak, Anna Korneluk, Anna Rzysko, Ula Tkacz.
  18. Dziś kolejna edycja Festiwalu - „MUSICA CLASICCA” po wieczornej Mszy świętej.
  19. Dziś TACA INWESTYCYJNA - trwają prace remontu generalnego dzielonego pokoju z nowymi łazienkami, izolacją, elektryką i ociepleniem, znaczne wsparcie remontowe klasztoru SS. Dominikanek.
  20. Za chwilę dokonamy „Odsłonięcia - PUSTELNI ŚW. HUBERTA”. Poświęcimy ją w Odpust.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na listopad, nowe - „Trwajcie w miłości” - dla młodych i książki.

Trwajmy w coraz gorętszej Modlitwie za naszą Ojczyznę!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/