XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.10.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe - w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele o g. 17.30. DZIECI zapraszamy: we WTOREK i CZWARTEK - o 16.00.
  2. Dziś - XXIV DZIEŃ PAPIESKI. Zbiórka do puszek - dla młodych zdolnych a z gorszym startem.
  3. Młodzi zZostaw Ślad” będą rozprowadzać papieskie kremówki. Pieniądze będą przeznaczone na wsparcie działań grupy.
  4. Dziś gościmy o. Roberta Ryndaka- Michaelitę z kolejną porcją wiedzy o Michale Archaniele. Dokonamy tzw. „uzbrojenia figury” św. Michała.
  5. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. NORBERTA, założyciela wielkiej gałęzi zakonnej Norbertanek.
  6. Dziś - spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  7. Dziś - SPOTKANIE KOMUNIJNE dla Rodziców i dzieci.
  8. W czwartek - Msza św. z modlitwą o UZDROWIENIE za wstawiennictwem Św. HUBERTA. Zapraszamy.
  9. Od piątku - Kurs Filip dla kandydatów do Bierzmowania. Prosimy o modlitwę za nich i prowadzących.
  10. W sobotę zapraszamy na nowy cykl SPOTKAŃ MAŁŻEŃSKICH. Temat - Przeszkody w porozumiewaniu się. Będzie opieka dla dzieci.
  11. W sobotę o 19.30 - spotkanie Rady Wspólnoty Święta Rodzina.
  12. Za tydzień o g. 10.05 - spotkanie mężczyzn z grupy TOTUS TUUS.
  13. Za tydzień (Niedziela Misyjna) - o g. 11.00 będzie s. Kinga, która opowie o misjach w Ekwadorze. Po Mszy stanie z puszką, byśmy mogli wesprzeć MISJE w tym kraju.
  14. Siostra STELLA zaprasza dziewczynki na spotkanie BIELANEK - w soboty o g. 11.00 i Dziecięcej Rodziny Sercańskiej w II i IV sobotę miesiąca o g. 10.00.
  15. Jak co roku - nasza OAZA zaprasza chętnych do włączenia się do Grupy Oazowej dziś po Mszy św. o g. 11.00 w sali Patronów Przyrody. Bardzo zachęcamy do poznania tej tak ważnej propozycji formacyjnej. Zapraszamy dzieci po I. Komunii św. oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej i Średniej.
  16. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs - Buduj na skale (25-27.10.), Kurs Przedmałżeński (15-17.11.), Kurs Tobiasz i Sara (22-24.11).
  17. WSPOMNIENIA: dziś - bł. Honorata Koźmińskiego, poniedziałek - św. Marii Małgorzaty Alacoque, wtorek - św. Teresy od Jezusa, środa - św. Jadwigi Śląskiej i św. Gerarda Mejella, czwartek - św. Ignacego Antiocheńskiego, piątek - św. Łukasza, sobota - bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i św. Pawła od Krzyża, za tydzień - św. Jana Kantego.
  18. POMAGALI: Zuzanna Piasko, Maciej Koprowski, Katarzyna Socha, Ewa Żbikowska, Dorota Pastuszak, Jacek Tokarski.
  19. Za tydzień - TACA NA MISJE ŚWIĘTE.
  20. Dziękuję modlącym się z nami przy odsłonięciu - Pustelni św. Huberta. Poświęci ją Ks. Biskup w Odpust.
  21. Zapraszamy na cykl 8 wykładów historycznych, które poprowadzi ks. Łukasz Starczewski, mgr historii. Pierwszy odbędzie się - 27.bm. w niedzielę o g. 16.00 w Domu Rekolekcyjnym. Tytuł - W obronie wypraw krzyżowych - prawda i przekłamania. Zapraszamy.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na listopad, nowe - „Trwajcie w miłości” - dla młodych i książki.

Trwajmy w coraz gorętszej Modlitwie za naszą Ojczyznę!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/