II NIEDZ. ZWYKŁA - 17.01.2016

1.      Dziś NIESZPORY o godz. 17.30.

2.      Nawiązując do ważnego AKTU ODNOWIENIA CHRZTU z ostatniej niedzieli, zachęcam, abyście w wolny sposób podchodzili po czy przed Mszą św., aby czerpać z wiarą z tego źródła moc do pełnienia obowiązków życia, ale też siły wiary w Chrystusa.

3.      Za tydzień przyjmiemy Relikwie bł. Męczenników z Pratulina - bł Wincentego Lewoniuka i jego 12 Towarzyszy.

4.      Od jutra do 25. bm.  Kościół przeżywa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5.      Dziś SPOTKANIE WOLONTARIUSZY ŚDM po wieczornej Mszy św.

6.      Dziś o 10.00 Koncert KOLĘD naszego CHÓRU.

7.      W kancelarii można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (III Niedz. Mies.).

8.      Za tydzień na Sumie Grupa Odnowy odnowi program formacyjny - "Nasze Credo".

9.      W czwartek wieczorem Msza św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.

10.    W piątek kolejne Nabożeństwo do św. RITY, Patronki spraw beznadziejnych (kartki z intencjami oraz róże)

11.    Jest do ufundowania relikwiarz bł. Klary Szczęsnej, współzałożycielkiSS. Sercanek.

12.    We wtorek wspomnienie św. Józefa Pelczara, założyciela Sercanek.

13.    Dom Rekolekcyjny: za 2 tyg. (29-31.01)- Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, a za 3 Kurs o dialogu (5-7.02).

14.    KANCELARIAw czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

KIOSK:

1.      Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, OREMUS, Tak Rodzinie, "Miłujcie się", książki o Maryi, KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać", oraz BIBLIA, książki ks. Jana z płytą CD i nowe książki.Polecam bullę Papieża o Roku Miłosierdzia!!! i Modlitewnik Rodzinny.

2.      Płyta z kolędami. Dochódna Fundusz ŚDM. To dar T. Krężelewskiego-juniora.

KOLĘDA:

PON (18.01) - 1) Szeroka i Sarenki ; 2) Widna i Lisie Jary.

WTOREK (19.01) -  1) Jelenich Rogów; 2) Leśny Zaułek, Fiołków, Przeskok, Poprzeczna i Południowa.

ŚRODA(20.01)  - 1) Złocistych Łanów i Akacjowa; 2) Echa Leśne, Wrzosów i Szumiącej Jodły.

CZWARTEK(21.01) -  1) Jagodowa i Rydzów; 2) Słoneczna, Kwiat Paproci i Polna.

PIĄTEK (22.01) - 1) Młodych Wilcząt; 2) Białej Brzozy i Wisłockiego.

SOBOTA (23.01) - 1) Wiekowej Sosny - od 10.00; 2) Przebudzenia Wiosny, Zajęczy Trop i Czterech Wiatrów - od 10.00.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PON (25.01) - 1) Malinowa i Żytnia; 2) Środkowa.

WTOREK(26.01) - 1) Poranku;  2) Zagajników.

ŚRODA (27.01) - 1) Owsiana i Jastrzębi Lot; 2) Chabrowa, Łasicy i Konwaliowa.

CZWARTEK(28.01) - 1) Krótka; 2) Leśnej Polany, Lisia, Kuny, Jeża, Piżmaka.

PIĄTEK(29.01) - 1) Piaseczyńska - parzyste i Rysia;  2) Piaseczyńska - nieparzyste.

SOBOTA (30.12) - Graniczna - od 10.00 - 2 księży.

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.

RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Bardzo proszę o odświeżenie lektury jakże ważnej w Roku Miłosierdzia - "O SPOWIEDZI". Ofiary składane podczas kolędy przeznaczone będą na dokończenie ławek i wymianę okien starego kościoła.