IV NIEDZ. WIELKANOCNA - 26.04.2015

1.      Tydzień MODLITW O POWOŁANIA

2.      Zapraszam na wielkanocną DROGĘ ŚWIATŁA - w piątki poMszy wieczornej.

3.      Bardzo dziękuję tak wyjątkowej grupie pielgrzymów za udział w naszej pielgrzymce do Gniezna, aby z rąk Ks. Prymasa odebrać Relikwie św. WOJCIECHA.  W nad wyraz uroczysty sposób otrzymaliśmy relikwie najczcigodniejszego Polskiego Świętego. B. dziękuję P. Krężelewskim za wszelką pomoc oraz za ufundowany obiad dla całej grupy. Msze za Ojczyznę. Pierwsza - 3 maja - SUMA za Ojczyznę.

4.      Jest do ufundowania relikwiarz dla św. Wojciecha.

5.      Za tydzień 3 MAJA - Ur. Najśw. Mary Panny Królowej POLSKI (przeniesiona na sobotę). Bardzo proszę o wywieszenie znaku polskości - flag narodowych.

6.      3 majazapraszam na KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH ok. godz.10.00. Dziękujemy zarazem za ostatni koncert Pieśni Wielkanocnych.

7.      We wtorek wspomnienie św. Joanny Beretty MOLLA - patronki miłości i daru życia.

8.      Za tydzień Obowiązkowa KONF. CHRZECIELNA (CHRZTY w maju i czerwcu).

9.      Jutro kolejne NAB. przy RELIKWICH KRWI ŚW JANA PAWŁA II.

10.    Od piątku rozpoczynamy NAB. MAJOWE o godz. 18.00, a po nich - Msza św.

11.    W tym tygodniu: I PIĄTEK - SPOWIEDŹ jak zwykle rano i od godz. 15.00. (odwiedzamy zgłaszanych CHORYCH); I SOBOTA - o godz.17.00 spotkanieŻYWEGO RÓŻAŃCA.

12.    Jutro także spotkanie: RADY PARAFIALNEJ oraz KATECHETYCZNE.

13.    Biskupi polscy udzielili dyspensy od postu na - piątek 1 maja.

14.    Dziękuję WOLONTARIUSZY ŚDM za spotkanie i pracę nad przygotowaniami.

15.    Bardzo dziękuję za pomoc przy układaniu drewna: J. Draczowi A. Kossakowskiemu, K. Kuleszy, M. Piotrowskiemu, J. Skrzyneckiemu i B. Dąbrowskiemu.

16.    Dziś CARITAS zbiera na pomoc dla naszych rodzin wielodzietnych.

17.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA.

18.    Prośba: - ŁAWKI - nie stawiać nóg na oparciu do klęczenia;BUKSZPAN (ok. 30).

19.    DOM REKOLEKCYJNY: od 30 kwietnia - KURS MOJŻESZ.

KIOSK:  TYGODNIKI,Dzienniczek, "Oremus" - na maj oraz film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM oraz książkę o Janie Pawle II, flagi naszej Ojczyzny.

ZAPOWIEDZI:

I: - Jan CHOJNACKI - kaw. i Monika TUREK - panna, oboje z par. tut.

-Przemysław Stanisław DOBACZEWSKI - kaw. z par. tut. iKatarzyna Joanna                                                                       STELMASZCZYK - panna  z Gdańska

- Dariusz Rafał JAGIEŁO - kaw. z Głoskowa i Paulina ORZECHOWSKA- panna z par. tut.

- Piotr Maria ZABOROWSKI - kaw. z par. tut. i Joanna Marta OCHIJEWICZ - panna z W-wy.