XVII Niedz. Zwykła - 27.07.2014

- SPOWIED¬ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą,

- ADORACJI (piątki): 8.00 - 12.00 oraz od 15.00 - 18.00,

- NIESZPORY - o 17.30.

2.       Jutro kolejne NAB. przy RELIKWIACH KRWI JANA PAWŁA II. Bardzo zapraszamy, aby z Nim modlić się.

3.       W piątek 1 sierpnia 70. rocznica Powstania Warszawskiego. O 17 zadzwonią dzwony dla uczczenia pamięci tego wielkiego zrywu ku wolności. Po wieczornej Mszy św. przejdziemy pod obelisk ofiar Powstania.

KSIęGA TRZEŻWOŚCI na sierpień - ( Polskę dotyka plaga alkoholizmu, Polacy piją więcej niż w czasach PRL - alarmuje Zespół Episkopatu ds. Apostolstwa Trze¼wości).

4.       W tym tygodniu:

- I PI¡TEK MIESI¡CA (spowied¼ rano oraz od godz. 17.00)

- I SOBOTA ( Żywy Różaniec zaprasza na modlitwę o godz. 17.00).

5.       Dziękuję za ofiary na IKONę świętych rodziców MARYI: Joachima i Anny. Darczyńcy nadal mile widziani.

6.       Dziś nasz CARITAS zbiera ofiary na pomoc naszym 8 rodzinom wielodzietnym i 1 młodej osobie niepełnosprawnej.

7.       Dziś poświęcenie pojazdów. Akcja MIVA POLSKA - ofiary na pomoc misjonarzom.

8.       ŁAWKI: - koszt: długa(3,5m)- 3.500 zł. (26); (3m) -3.000 zł. (5) i 1 m -1.000 zł. Sposoby fundowania: indywidualnie, rodzinami, ulicami czy dzielnicami.

9.       Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. Na kolejną ławkę do kościoła.

ZAPOWIEDZI:

I. - Wojciech Dariusz OLKOWSKI - kaw. z W-wy i Alicja PUCHALSKA  - panna z par. tut.

- Krzysztof Antoni KŁOSOWSKI - kaw. z Zalesia Dolnego i Anna Dominika EBERT - panna z par. tut.

KIOSK:  TYGODNIKI, modlitewnik św. Rity, Modlitewnik rodzinny, Encykliki Jana Pawła II (bardzo tanie), Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły,  Dzienniczek św. Faustyny (jedyne 20 zł.).

Są także IKONY i FILMY oraz CD z konferencjami dla małżeństw i młodzieży.