XVIII Niedz. Zwykła - 03.08.2014

1.      W  WAKACJE:

- KANCELARIA - PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI  po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIED¬ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- ADORACJI (piątki): 8.00 - 12.00 oraz od 15.00 - 18.00, wtorek: 18.40 – 20.00.

- NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

2.      Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na TACę INWESTYCYJN¡. Są one przeznaczone na dokończenie prac przy podstawie krzyża misyjnego i figur MB i Św. Jana Apostoła oraz na ławki do kościoła. ŁAWKI: - koszt: długa(3,5m)- 3.500 zł. (26); (3m) -3.000 zł. (5) i 1 m -1.000 zł.

3.      Przy ołtarzu MB jest wystawiona KSIęGA TRZEŻWOŚCI na sierpień - ( Polskę dotyka plaga alkoholizmu, Polacy piją więcej niż w czasach PRL – alarmuje Zespół Episkopatu ds. Apostolstwa Trze¼wości).

4.      W sierpniu wyruszają z Warszawy pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcamy do pielgrzymowania, modlitwy za pielgrzymów a także do pielgrzymowania duchowego.

5.      W środę 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. o godz. 7.15 i 18.00.

6.      W rozpoczynającym się tygodniu przypadają wspomnienia świętych: w poniedziałek Św. Jana Marii Vianneya, w czwartek Bł. Edmunda Bojanowskiego którego mamy relikwie a w sobotę Św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy.

7.      W najbliższy piątek WYPOMINKI o godz. 17.30 a pó¼niej Msza Św. za zmarłych polecanych w wypominkach.

8.      Za tydzień taca niedzielna przeznaczona będzie na KUL.

ZAPOWIEDZI

I.Grzegorz Augustyniak – kaw. z par. tut i Katarzyna Maria Duch – panna z Józefosławia.

- Adrian Michał Bajger – kaw. z par. tut. i Monika Bogumił – panna z Kamionki.

II. - Wojciech Dariusz OLKOWSKI - kaw. z W-wy i Alicja PUCHALSKA  - panna z par. tut.

- Krzysztof Antoni KŁOSOWSKI - kaw. z Zalesia Dolnego i Anna Dominika EBERT - panna z par. tut.

KIOSK:  TYGODNIKI, modlitewnik św. Rity, Modlitewnik rodzinny, Encykliki Jana Pawła II (bardzo tanie), Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły,  Dzienniczek św. Faustyny (jedyne 20 zł.).

Są także IKONY i FILMY oraz CD z konferencjami dla małżeństw i młodzieży.