WIELKANOC - 20.04.2014

1.       Zmartwychwstanie Pana Jezusa jest największym Świętem chrześcijan, dlatego towarzyszy mu OKTAWA (8 dni) ciągłej radości z tego faktu.

2.       Za tydzień KANONIZACJA. Nie będzie Mszy św. o 11.00 i 12.30 ale zapraszam na Mszę św. o godz. 15.00 (z Koronką do Bożego Miłosierdzia w GODZINIE MIŁOSIERDZIA) i z Jego obecnością w Relikwiach Krwi. Zaznaczmy to święto jakąś dekoracją dla Opatrzności za dar Jana Pawła II. (Iskra Bożego Miłosierdzia).

3.       Trwa NOWENNA do miłosierdzia Bożego (od piątku).

4.       W Okresie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA. Zapraszamy na radosne rozważanie prawdy Zmartwychwstania po wieczornej Mszach św. w piątki.

5.       Dziękuję wszystkim, którzy pracą i pomocą uświetnili nasze TRIDUUM PASCHALNE: Służbie Liturgicznej, Szafarzom, Chórowi i Scholii młodzieżowej, OAZIE i Totus Tuus, Radzie Parafialnej, Panom od WARTY przy Grobie Bożym (i Harcerzom), Bielankom i Sypaczkom; oraz rodzinom Trojanowskich, Walasek, P. B. Suska, A. Krawczyk, Z. Kłoda, P. Agnieszce, Ani i Urszuli Pisarek, Małgorzacie Malinowskiej, B. Lipiec, A. Krawczyk, E. Pałczyńskiej. Szczególnie - Siergiejowi z Krymu.

6.        SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA składam naszej Siostrze Zakrystiance S. Mateuszy (której pomagała S. Teresilla), B. i Dąbrowskiemu i T. Kusoskiemu, oraz  J. Soleckiemu.

7.       Dziękuję za Wasze ofiary na KWIATY DO GROBU BOŻEGO. Popatrzmy na ten piękny dar serc i wiary.

8.       Jutro taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL)

9.       Dziś można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.

10.    Widzimy nową ŁAWKĘ. Dziękuję za ofiary na tacę na NOWE ŁAWKI.

11.    Dziękuję za ofiary złożone do kosza i w Top Markecie - w środę dotarło do potrzebujących 11 paczek. Dziękuję: siódemce harcerzy i p. Bogusi Meissner.

12.    We wtorek modlitwy ze św. RITĄ.

13.    Kurs Przedmałżeński - od piątku w Domu Rekolekcyjnym.

14.    Za tydzień Caritas - zbiera ofiary na pomoc 8 rodz. wielodzietnym.

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: nowy "OREMUS", Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz książeczki Jana Pawła II: Droga światła- po 1 zł. Są także IKONY i FILMY.