XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.08.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30. Przypominam o GODZINKACH w każdą niedzielę o 8.30.
  2. W czwartek Uroczystość WNIEBOWZIĘCIA Najświętszej MARYI PANNY. Msze św. wg porządku Niedzielnego.
  3. KANCELARIA PARAFIALNA - w WAKACJE - czynna - TYLKO w PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI - po Mszy św. wieczornej - DO - 19.30.
  4. SPOWIEDŹ - w tygodniu przed Mszami św., a w niedzielę raczej normalnie.
  5. W okresie wakacyjnym ADORACJA PIĄTKOWA będzie TYLKO od g. 15.00 czyli od KORONKI.
  6. Msze św. poranne i wieczorne sprawujemy w starym kościele.
  7. We wtorek kolejne NABOŻEŃSTWO do św. MICHAŁA ARCHANIOŁA. Zapraszam.
  8. Jak zwykle na 15. sierpnia wyrusza z naszej Parafii pielgrzymka piesza do PIECZYSK. Konieczne są zapisy, by grupę ubezpieczyć. Zapisy są w zakrystii.
  9. W czwartek - Msza św. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE, za wstawiennictwem św. HUBERTA.
  10. W następną niedzielę będzie w naszej parafii ks. bp Radosław Zmitrowicz z diecezji kamienieckiej, który wygłosi do nas homilie na Mszach świętych i będzie kwestował na pomoc dla dzieł prowadzonych przez diecezje kamienicką.
  11. Zapraszamy do składania podpisów na rzecz obrony religii w szkole „TAK dla religii w szkole”. Podpisy można złożyć na stoliku przed kościołem po Mszy świętej.
  12. WSPOMNIENIA: dziś - św. Klary, poniedziałek - św. Joanny Franciszki de Chantal, wtorek - św. MM. Klaretyńskich i sw. Maximusa i bł. Marka z Aviano, środa - św. Maksymiliana Marii Kolbego, piątek - św. Stefana Węgierskiego, sobota, św. Jacka, za tydzień - bł. Sancji Szymkowiak.
  13. POMAGALI: Beata Kowalczyk, Grażyna Stolarska, Bożena Świetlik i Damian Kozłowski.

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: flagi NARODOWE, Tygodniki, „Oremus” - na sierpień, „Trwajcie w miłości” - magazyn dla młodych, książki, obraz i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i dobre książki na wakacje.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę i normalnych rządzących!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/