XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.09.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30.
  2. Za tydzień gościmy Siostry Klaryski ze Szczytna. Przekażą nam relikwie św. Weroniki Guliani.
  3. W czwartek - MSZA ŚW. O UZDROWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta.
  4. Dziś rozpoczynamy przygotowanie dzieci i Rodzin do I. Komunii Świętej o g. 10.05.
  5. Dziś jednodniowe spotkanie Małżonków, którzy byli u nas w przeszłości na Kursie Przedmałżeńskim.
  6. Dziś wieczorem Mszą św. - rozpoczęcie roku formacyjnego OAZY.
  7. Dziś rozpoczęliśmy spotkania kandydatów na ministrantów. Są one o 10.15 w niedziele.
  8. Dziś można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (FBK). Ofiarodawców omadlamy w środy i na Sumie.
  9. Dziś o g. 16.00 Spotkanie Modlitewne - Wspólnoty Przymierza - św. Rodzina. Spotkania są otwarte.
  10. W sobotę o godz. 16.00 - Msza św. na początek roku DOMOWEGO KOŚCIOŁA.
  11. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Korneliusza i Cypriana, wtorek - św. Lamberta i Zygmunta Szczęsnego-Felińskiego, środa - św. Stanisława Kostki, czwartek - św. Józefa z Kupertynu i św. Januarego, piątek - św. Męczenników koreańskich, sobota - św. Mateusza Ap., za tydzień - bł. Bernardyny Jabłońskiej.
  12. W czwartek KANCELARIA będzie nieczynna.
  13. W najbliższa sobotę i niedzielę Ks. Marcin wyjeżdża z młodymi do Gniezna i Kruszwicy.
  14. Za tydzień - NABOŻEŃSTWO do św. RITY. Ponieważ to niedziela, więc będzie sprawowane o 17.30.
  15. Zapraszamy maturzystów na pielgrzymkę na Jasną Góre - w poniedziałek 7.10., by Maryi zawierzyć czas egzaminów i prosić orozeznanie na dalszą drogę życia. Zapisy u Ks. Marcina.
  16. POMAGALI: Ewa Żbikowska, Katarzyna Socha, Halina Cieślak i Jacek Tokarski.
  17. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs o dialogu małżeńskim(27-29.09.), Młodzieżowa Szkoła Animatora (4-6.10), W szkole Maryi (11-13.10.), Kurs Filip dla Bierzmowanych(18-20.10.) oraz Kurs - Buduj na skale (25-27.10.).
  18. Wczoraj odbyło się spotkanie „Laudato si”.
  19. Dziękuję GRUPOM, które juz zdecydowanie podjęły formacje.
  20. Przypominam, że Msza św. z udziałem dzieci jest u nas o g. 11.00 (podaję, by starszym nie utrudniać uczestnictwa).
  21. Informuję, że odsłonięciePustelni św. Huberta” nastąpi 6.10., a poświęcenie podczas Odpustu przez Ks. Biskupa Michała Janochę.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na październik i listopad, „Trwajcie w miłości” - dla młodych i książki.

Dziękuję Tym, którzy nie ustają w modlitwie o normalną Polskę i normalne rządy!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/