XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.09.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś o g. 17.30 Nabożeństwo do św. Rity - Patronki Spraw beznadziejnych.
  2. Dziś gościmy Siostry Klaryski ze Szczytna. Przekażą nam relikwie św. Weroniki GIULIANI.
  3. Za tydzień o godz. 11.00 - Msza św. ANIELSKA. Dzieci prosimy o strój na biało.
  4. Także za tydzień inauguracja Różańca szkolnego.
  5. Za tydzień na Sumie modlimy się za naszą Ojczyznę (potrzeb przybywa).
  6. Za tydzień - TACA na budujący się kościół ks. J. Popiełuszki w Mysiadle.
  7. Także wtedy o g. 15.00 - Spotkanie młodzieżowej Grupy Ewangelizacyjnej.
  8. W sobotę - Turniej Piłkarski naszych ministrantów. Życzmy im sukcesów i dobrej zabawy.
  9. Spotkania kandydatów na ministrantów są w niedziele o 10.15.
  10. Za tydzień dzieci klas III, które rozpoczęły przygotowanie do I. Komunii św. otrzymają Różańce święte.
  11. Zapraszamy maturzystów na pielgrzymkę na Jasną Górę - w poniedziałek 7.10., by Maryi zawierzyć czas egzaminów i prosić o rozeznanie na dalszą drogę życia. Zapisy u Ks. Marcina.
  12. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs o dialogu małżeńskim (27-29.09.), Młodzieżowa Szkoła Animatora (4-6.10), W szkole Maryi (11-13.10.), Kurs Filip dla Bierzmowanych (18-20.10.) oraz Kurs - Buduj na skale (25-27.10.).
  13. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. O. Pio, środa - bł. Władysława z Gielniowa, czwartek - św. Kosmy i Damiana, piątek - św. Wincentego a Paulo, sobota - św. Wacława.
  14. POMAGALI: Anna Pisarek, Halina Cieślak, Lidia Krasucka, Jan Dąbrowski, Wspólnota św. Rodzina, K. Trojanowska, M. Chmielewska, B. Suska.
  15. 6 października (za 2 tygodnie) kolejna edycja Festiwalu - Musica Sacra po wieczornej Mszy świętej.
  16. Przypominam, że Msza św. z udziałem dzieci jest w naszej parafii o g. 11.00 (podaję, by innym nie utrudniać uczestnictwa).
  17. OdsłonięciePustelni św. Huberta” nastąpi 6.10., a poświęcenie jej podczas Odpustu przez Ks. Biskupa Michała Janochę.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na październik i listopad, „Trwajcie w miłości” - dla młodych i książki.

Dziś z racji oczywistych- przy wyjściu z kościoła - możemy wesprzeć POWODZIAN -swoim darem materialnym!!!

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/