BOŻE NARODZENIE - 25.12.2016

1.      Jutro II. DZIEŃ ŚWIĄT - święto ŚW. SZCZEPANA - pierwszego męczennika.

2.      Jutro także NAB. do JANA PAWŁA II o godz. 17.30.

3.      Do 1 stycznia rozpoczyna się teraz OKTAWA Bożego Narodzenia.

4.      W piątek ADORACJA od godz. 7.45 do Mszy św. wieczornej.

5.      W sobotę o 17.30 NAB. DZIĘKCZYNNO-PRZEBŁAGALNE, a potem MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA za łaski mijającego roku. To wspomnienie św. Katarzyny Laborue.

6.      O północy Msza św. na powitanie NOWEGO ROKU, ale wcześniej zapraszam na tradycyjne fajerwerki.

7.      Dziękuję dzieciom za gorliwy udział wRORATACH (ok 150 dzieci).Nagrodził ich św. MIKOŁAJ ( prezenty i Tort Urodzinowy).

8.      Po Roku Miłosierdzia , a teraz w naszym Roku SPOWIEDZI, bardzo zapraszam na  SEMINARIUM WIARY (REO). Bardzo zachęcam wszystkich, a młodych szczególne.

9.      KANCELARIA - czynnatylko w czwartek i piątek.

10.    Już teraz zapraszamy na KOLĘDOWANIE - 6.I. godz.19.00 - wTrzech Króli z zalesiańskim zespołem "Przyjaciele" oraz z udziałem Wolontariuszy ŚDM.

11.    Zapraszam osoby z problemem alkoholowym w sobie czy w rodzinie na meetingi otwarte w środy o godz. 18.00 do salki parafialnej.

12.    Dziękuję za ofiary na KWIATY do SZOPKI złożone do puszek.

13.    Dziękuję Wszystkim za pomoc w pracach. Szczegółowo podziękuję w niedzielę.

14.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. W zimie - na zakup nowej partii drewna, oraz konieczne race podbijania fundamentów.

15.    Zbiórkę na CARITAS przenosimy z ostatniej niedz. mies. na 2. niedz. stycznia.

16.    KOLĘDĘ zaczniemy 2 stycznia. W tym roku od USTANOWA.

KIOSK:

TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, i nowe -"Miłujcie się", "Oremus"- na luty, "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r. i wiele innych nowych tytułów, szczególnie polecam nowe ALBUMY i FILMY.