Hubert

Parafia św Huberta — Zalesie Górne

Suma odpustowa 2017

Opublikowano w Aktualności

Uroczystej Sumie odpustowej przewodniczył ks. Jacek Fijałkowski. Tradycyjnie św. Hubert rozdawał słodkie bułeczki, a Grupa Zostaw ślad specjalne odblaski.

Wilno

Opublikowano w Aktualności

W dniach 16-18 czerwca młodzież z Wolontariatu "Zostaw Ślad" i nie tylko, odbyła pielgrzymkę do Wilna. Przez cały wyjazd towarzyszyła nam Maryja, odwiedziliśmy także wiele miejsc mówiących o naszej historii i polskości.

Akcja Pielucha dla Malucha!

Opublikowano w Aktualności

W niedzielę, 26 marca, w ramach obchodów Dnia Świętości Życia oraz dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, nasi Wolontariusze ŚDM zbierali pieluchy oraz inne artykuły pielęgnacyjne dla dzieci. Udało się zebrać 70 opakowań pieluch, 70 opakowań chusteczek, kosmetyki oraz 1790 zł (co wystarczy na zakup ok. 4000 pieluch). Wszystko to przekażemy Fundacji Małych Stópek, która zajmuje się pomocą dzieciom uratowanym od aborcji oraz mamom w trudnej sytuacji.

Dzień Chorego

Opublikowano w Aktualności

Z okazji Dnia Chorego nasi Wolontariusze kolejny raz odwiedzili pensjonariuszy Domu Opieki przy ul. Promiennej 1, aby podzielić się z nimi entuzjazmem wiary. Spotkanie było bardzo miłe, wspólne śpiewanie, opowiadanie historii objawień Matki Bożej w Lourdes, wiersze, modlitwa za chorych...i bezcenne rozmowy.

Noc Świętych 2017

Opublikowano w Aktualności

W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych wspólnie świętowaliśmy radość Nieba. Po radosnym korowodzie ulicami Zalesia, modliliśmy się w kościele, a następnie bawiliśmy się na balu.

Godzina Miłosierdzia - 23.04.2017

Opublikowano w Aktualności

W Niedzielę Miłosierdzia wierni wypełnili nasz kościół, aby o godz. 15.00 - Godzinie Miłosierdzia wspólnie wypraszać Miłosierdzie Boże dla rodzin, parafii, Ojczyzny, świata. Modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego, fragmenty z Dzienniczka św. Faustyny oraz rozważania przygotowali Wolontariusze ŚDM wraz z Siostrami Elżbietankami. Na koniec była możliwość przyjęcia namaszczenia Balsamem Miłosierdzia.