Hubert

Parafia św Huberta — Zalesie Górne

Suma odpustowa 2017

Uroczystej Sumie odpustowej przewodniczył ks. Jacek Fijałkowski. Tradycyjnie św. Hubert rozdawał słodkie bułeczki, a Grupa Zostaw ślad specjalne odblaski.

Różaniec - październik 2017

W Święto Matki Bożej Różańcowej dwukrotnie zebraliśmy się w naszej świątyni na modlitwie różańcowej. W ramach akcji "Różaniec do granic" oraz podczas Nabożeństwa Fatimskiego.

Wilno

W dniach 16-18 czerwca młodzież z Wolontariatu "Zostaw Ślad" i nie tylko, odbyła pielgrzymkę do Wilna. Przez cały wyjazd towarzyszyła nam Maryja, odwiedziliśmy także wiele miejsc mówiących o naszej historii i polskości.

Noc Świętych 2017

W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych wspólnie świętowaliśmy radość Nieba. Po radosnym korowodzie ulicami Zalesia, modliliśmy się w kościele, a następnie bawiliśmy się na balu.

Uroczystość Bożego Ciała 2017

Zdjęcia z Mszy św. i procesji w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tego dnia także s. Antonella obchodziła złoty jubileusz 50-lecia ślubów zakonnych.

Godzina Miłosierdzia - 23.04.2017

W Niedzielę Miłosierdzia wierni wypełnili nasz kościół, aby o godz. 15.00 - Godzinie Miłosierdzia wspólnie wypraszać Miłosierdzie Boże dla rodzin, parafii, Ojczyzny, świata. Modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego, fragmenty z Dzienniczka św. Faustyny oraz rozważania przygotowali Wolontariusze ŚDM wraz z Siostrami Elżbietankami. Na koniec była możliwość przyjęcia namaszczenia Balsamem Miłosierdzia.