Diecezjalny Dzień Młodzieży 2019


W sobotę przed Niedzielą Palmową młodzież naszej archidiecezji zgromadziła się w Świątyni Opatrzności Bożej na Diecezjalnym Dniu Młodzieży pod hasłem "Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego!"

Uwielbienie Młodych i rekolekcje wielkopostne


Podczas rekolekcji wielkopostnych, które prowadził ks. Krzysztof Kralka, młodzież spotkała się na wieczorze uwielbienia. W czasie trwania rekolekcji odbyło się także specjalne spotkanie, na którym ks. Krzysztof opowiadał o różnych dziełach ewangelizacyjnych.

Niedziela Palmowa 2019

W Niedzielę Palmową oprócz świętowania uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy, młodzież z Oazy i "Zostaw Ślad" przez rozprowadzanie palm, zbierała fundusze na rekolekcje wakacyjne oraz remont organów.

Droga Krzyżowa ulicami 2019


5 kwietnia odbyło się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej Parafii. Prowadziła ją młodzież z grup parafialnych, a z pochodniami asystowali harcerze.

Święto Ofiarowania Pańskiego 2019


Siostry i Księża posługujący na terenie naszej Parafii razem z parafianami i młodzieżą z grupy "Zostaw Ślad" świętowali Dzień Życia Osób Konsekrowanych na uroczystej Mszy św. oraz wspólnym poczęstunku.