I Niedz. Wielkiego Postu - 05.03.2017

1. Dziś o 17.00 I. GORZKIE ŻALE.
  2. Informuję, że 19 marca zostaną wprowadzone relikwie św. STANISŁAWA Bp. Męczennika. Wprowadzi Je sam Kustosz Katedry Wawelskiej - ks. prał. Zdzisław Sochacki.
  3. REKOLEKCJE PARAFIALNE zaczniemy już za tydzień 12 marca. Poprowadzą je   BENEDYKTYNI. Pod chórem są krótkie foldery z programem.
  4. DROGI KRZYŻOWEJ: A) 16.00 dla DZIECI (pomoce); B) 18.30 dla wszystkich (poprowadzi nasza Odnowa).
  5. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Bardzo zachęcam.
  6. W piątek WYPOMINKI o 17.25, a po nich Msza św. za polecanych w nich.
  7. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE. Zapraszam w parach małżeńskich.
  8. Za tydzień wieczorem spotkanie WOLONTARIATU SDM.
  9. We wtorek wspominamy - św. Perpetuę i Felicytę, a w czw. św. Dominika Savio.
  10. 19 marca rozpoczniemy formację dla MĘŻCZYZN. Szczegóły podają panowie współodpowiedzialni za to dzieło. Rozpoczniemy filmem 19.03. o godz. 19.15.
  11. Dziś TACA INWESTYCYJNA: - w zimie na zakup drewna do ogrzewania k-ła; zamykamy remont dolnego korytarza (zostanie mozaika) oraz trwa remont pomieszczeń pod starym kościołem i pod prezbiterium (ze zmianą drzwi i zmianą funkcjonalności).
  12. Za tydzień z woli naszego Biskupa - Taca na SEMINARIUM.
  13. Za tydzień będą już Świece CARITAS.
  14. Pod chórem i w Top-Markecie można złożyć już dary dla potrzebujących - na Święta.
  15. W Domu Rekolekcyjnym:

- Kurs Tobiasz i Sara (10-12.03);

- Kurs Przedmałżeński (24-26.03) i od wtorku Rek. Organistów naszej diecezji.

KIOSK:                                                                                                                          TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy,"Miłujcie się"; nowy - "Mały Gość Niedzielny", "Różaniec", " Tak Rodzinie", Książeczka O Fatimie -100 r. objawień i - O SPOWIEDZI - o.J. Salija. Jest także gazeta CHiT o Żołnierzach Wyklętych (1 marca to ich święto), oraz o bł. ks. Wł. Bukowińskim.

We wtorek zaczęliśmy  SEMINARIUM  ODNOWY  WIARY.

Jeszcze TYLKO w ten wtorek można dołączyć. Dziękuje za post w tej intencji, albowiem przybyło prawie 200 osób.