I NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 9.03.2014

1.       Dziś GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.

2.       REKOLEKCJE PARAFIALNE już za tydzień. FOLDERY sa pod chórem i przy bocznym wyjściu.

3.       Rekolekcje SZK. PODSTAWOWEJ będą 24-25-26 marca, a GIMNAZJUM za tydzień 18-19-20 marca.

4.       We wtorek rozpoczynamy bardzo ważne wydarzenie w tym ROKU - REO - Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Bardzo serdecznie  zapraszam. Dziękuję posłanym EWANGELIZATOROM zapraszającym na REO. Prośby: - o modlitwę tych, którzy nie przyjdą (byli lub nie mogą); o pomoc osób fachowych przy opiece z dziećmi, aby inni mogli przyjść.

5.       Biskupi nadal zachęcają nas do gorącej modlitwy i postu w intencji pokoju na Ukrainie. Nasz Krzyż malował Siergiej z Krymu. Tym bardziej omadlajmy ich. Osoby gotowe pomóc Ukrainie mogą złożyć dziś ofiarę do dużej puszki na końcu kościoła (ofiary sprzed 2 tygodni (400 zł), zostały już przekazane przez Caritas na Ukrainę.

6.       W piątek Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI ; B) o 18.30 dla wszystkich - poprowadzą młodzi kandydaci do Bierzmowania.

7.       Podejmijmy w WIELKIM POŚCIE - ABSTYNENCJĘ. Na ołtarzu Matki Bożej jest KSIĘGA ABSTYNENCJI z zaproszeniem do wpisania się.

8.       W PIĄTEK o 17.30 WYPOMINKI i Msza św. wg. tych intencji.

9.       Jutro o godz. 19.00 SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ.

10.    Zamontowano Figura Jezusa Miłosiernego. B. Dziękuję P. Lidii i Ireneuszowi Krasuskim oraz fimie Szołtun za oprawienie postumentu i montaż figury.

11.    Dziś spotkanie kandydatów do BIERZMOWANIA oraz ich RODZICÓW.

12.    RCS zaprasza na swoje spotkania po feriach.

13.    We środę wspomnienie św. Alojzego Orione - przy Jego relikwiach modlić się będziemy.

14.    Pomoc w układaniu drewna - w środe od 13.00 i czw. od rana. Bardzo proszę.

KIOSK:  TYGODNIKI i nowe "Miłujcie się". Polecam: książki o naszych ŚWIĘTYCH a szczególnie tani Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz maleńka książeczkę Ojca świętego Droga Krzyżowa po 1 zł i Droga światła po 1 zł.