I NIEDZIELA ADWENTU - 03.12.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE o g. 17.30.
  2. Dziś – rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Witamy pośród nas o. Roberta RYNDAKA – michaelitę. Rekolekcje (patrz foldery) są krótkie do wtorku. SPOWIEDŹ we wtorek od 8.30 oraz od 17.30.
  3. Codziennie rano o g.7.00, zapraszamy szczególnie dzieci na RORATY. Bardzo proszę o mobilizację szczególnie Rodziców. Tym bardziej że będzie nam towarzyszył św. Franciszek (widzimy) i św. Mikołaj.
  4. W piątek 8 XII. - Uroczystość NIEPOKALANEGO POCZĘCIA Najświętszej Maryi Panny. Msze św.: 7.00 (Roraty), 9.00, 16.00 i 18.00. O godz. 12.00 - GODZINA ŁASKI – zapraszamy. A o 15.00 KORONKA.
  5. Wtedy Dzieci Komunijne będą oddane Matce Bożej przez wręczenie Medalików - o g. 16.00.
  6. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach - Bł. DOROTĘ z Mątowów – Patronkę małżeństw.
  7. W piątek kolejne WYPOMINKI o g. 17.20 i MSZA ŚW. za polecanych w Wypominkach Zmarłych.
  8. Dziś modlimy się za naszą Młodzież.
  9. Dziś o g.10.05 Katecheza CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST w Święta Bożego Narodzenia.
  10. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK (Adoracja o powołania od 17.00).
  11. Dziś - święcimy OPŁATKI, które nasze Siostry Sercanki rozprowadzają (a o 11.00 – wianki adwentowe).
  12. W czwartek o g. 19.00 – spotkanie Odpowiedzialnych Odnowy.
  13. Za tydzieńSPOTKANIE KOMUNIJNE o g.10.05.
  14. Za tydzień (i za 2 tyg).OAZA będzie rozprowadzała robione ręcznie i zdobione pierniki. Dochód – na dofinansowanie rekolekcji dla dzieci i młodzieży.
  15. Rodzice i dzieci z naszej szkoły zapraszają w sobotę (godz. 10-13.00) na Kiermasz Świąteczny.
  16. Dziękuję obecnym na filmie o św. St. Papczyńskim i na spotkanie z Reżyserką. Bóg zapłać ks. Pawłowi.
  17. Pomagali: TOTUS TUUS, Piotr Fryszczyn, Barbara i Janusz Suska, Leszek Mieloch, Krzysztof Kulesza, Anna Banaszek, Michał Dmochowski oraz Anna Fryszczyn, Piotr Szymański, Zofia i Robert Ciopcińscy.
  18. WSPOMNIENIA: jutro – św. Jana Damasceńskiego i św. Barbary, środę – św. Mikołaja, czwartek – św. Ambrożego, piątek – Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny, sobota- św. Juana Diego.
  19. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs o szczęściu małżeńskim, Młodzieżowa Szk. Animatora (8-10.12).
  20. Dziś - TACA INWESTYCYJNA – konserwacja organów (3 tys.), wymiana pompy do ogrzewania (6,5), zakup zmywarki (Kawiarenka i inne), wywóz śmieci – cmentarz (4 kontenery) i inne.
  21. Za tydzień z woli naszego Biskupa – TACA na SEMINARIUM.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na XII, nowe - Trwajcie w miłości” oraz  KALENDARZE, nowe książki i albumy, książka „Uczcie się kochać” – dr. Wandy Półtawskiej i inne książki na PREZENTY .

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/