I Niedziela ADWENTU - 27.11.2016

1.      TEMAT Nowego Roku  Liturgicznego w naszej Parafii - ROK SPOWIEDZI. (wyjaśnienie w zaproszeniu na Rekolekcje).

2.      Dziś NIESZPORY o godz.17.30.

3.      Za tydzień rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Poprowadzi -O. Andrzej KOPROWSKI (zaszczyceni jego obecnością). Do wzięcia folder zapowiadający Rekolekcje z zaproszeniem Proboszcza.

4.      RORATY codziennie o godz. 7.00. Zapraszamy z lampionami. Dla dzieci są pomoce.

5.      W środę wspominamy św. Andrzeja Apostoła.

6.      W tym tygodniu mamy: I. CZWARTEK (modlitwa o powołania), I. PIĄTEK (zadośćuczynienie;SPOWIEDŹ rano i od 15.00; dodatkowa Msza św. o godz.16.00. Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH) i I. SOBOTĘ MIES (o 17.00 - Konferencja z Różańcem, a o 18.00 Msza św. za podejmujących modlitwę różańcową).

7.      Jutro po wieczornej Mszy św. Nab. do św. JANA PAWŁA II.

8.      KONFERENCJA CHRZCIELNA(chrzty w I Dzień Świat) - za tydzień o godz.10.10.

9.      Za tydzień po wieczornej Mszy św. zapraszamy Rodziców młodzieży kandydującej do Sakramentu Bierzmowania.

10.    Dziś o godz.11.00 poświęcenie wieńców adwentowych, a także rozdanie nagród dla dzieci za obecność na Różańcu.

11.    Od dziś naszeSiostry Sercanki będą rozprowadzać opłatki.

12.    Dziś spotkanie naszych WOLONTARIUSZY po wieczornej Mszy św.

13.    Dziś (ost. niedz. mies). nasz Caritas będzie zbierał na pomoc potrzebującym.

14.    Za tydzień nasz CARITAS będzie rozprowadzał ŚWIECE CARITAS.

15.    Pod Chórem i w Top Markecie można złożyć dary spożywcze będące pomocą dla najbardziej potrzebujących w naszej Parafii.

16.    W Domu Rekolekcyjnym: za 2 tyg.- Kurs o Dialogu.

17.    Dziś z woli naszego Biskupa TACA NA SEMINARIUM.

18.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA ( na zakup drewna do ogrzewania kościoła).

KIOSK:

TYGODNIKI:Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, i "Miłujcie się", "Oremus"- na styczeń, "Tak rodzinie", "Mój Anioł" i "Różaniec". "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r. i wiele innych nowych tytułów, szczególnie polecam filmy.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!