I NIEDZIELA ADWENTU - 3.12.2017

1. Od ADWENTU zaczniemy pracę duchową przez - ROK D U C H A   Ś W I Ę T E G O. (wyjaśnienie w zaproszeniu na Rekolekcje).
  2. Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE o godz. 17.30.
  3. Za 2 tygodnie rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Do wzięcia folder zapowiadający Rekolekcje z zaproszeniem Proboszcza.
  4. RORATY codziennie o 7.00. Zapraszamy z lampionami. Dla dzieci są pomoce.
  5. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach BŁ. CZESŁAWA.
  6. W piątek Uroczystość NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N.M.PANNY. Msze św.: 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. O g. 12.00 - GODZINA ŁASKI. O godz. 16.00 dzieci komunijne otrzymają MEDALIKI.
  7. W czwartek po Mszy św. (w wigilię) zostanie odśpiewany AKATYS ku czci MARYI.
  8. Zostały zawieszone WOTA przy naszym ołtarzu Matki Bożej Ostrobramskiej.
  9. Dziś święcimy OPŁATKI. Poświęcone opłatki na stół wigilijny rozprowadzają nasze Sercanki przy wyjściu z kościoła.
  10. W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a potem Msza św. Wypominkowa.
  11. Powstała nowa RÓŻA Żywego Różańca (20 osób) i na Sumie zostanie włączona do Grupy.
  12. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE, a za 2 tyg. KONFERENCJA CHRZCIELNA na Święta (obowiązkowa).
  14. Jutro o godz. 20.00 spotkanie odpowiedzialnych za Grupy Młodzieżowe.
  15. W czwartek wypada I. CZWARTEK M-ca, prosić będziemy o powołania z Zalesia Górnego.
  16. Wspomnienia: w pon. - św. Barbary, w środę - św. Mikołaja Bpa, , czwartek - św. Ambrożego, w sobotę - św. Jana Diego.
  17. Są już ŚWIECE Caritas, jako Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Ceny Caritas 5 i 10 PLN.
  18. Zamówione są kwiaty do Żłóbka. Kto chce wesprzeć może wrzucić dar do dużych puszek.
  19. Pod chórem i w Top-Markecie można złożyć dar spożywczy dla potrzebujących.
  20. W DOMU REKOLEKCYJNYM: od piątku - Kurs MARYJA (8-10.12). Zapraszam !!!
  21. Dziękuję za TACĘ INWESTYCYJNĄ (ogrzewanie k-ła, odnowioną salę pod k-łem, nową szafę na szaty liturgiczne, remonty, przeglądy i konserwacje).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, Karty świąteczne, nowe kalendarze, " Mały Gość Niedz.", lampiony, " Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz nowe IKONY. Polecam na prezent album O. Koprowskiego oraz książkę "Cuda św. Kingi".